Showbiz|03.03.2019|20:37|VIDEO
Známeho skladateľa a klaviristu Martina Kráľa sme prichytili priamo pri čine!

Sympatického skladateľa a klaviristu Martina Kráľa sme prichytili priamo pri práci v Bratislavskom nahrávacom štúdiu. Exkluzívne pre náš magazín prezradil, na čom aktuálne pracuje a aké hudobné prekvapenia chystá pre svojich fanúšikov. 

 

Martina ste mohli naposledy vidieť vystupovať na finále 5. ročníka našej súťaže Nevesta roka 2018, ktorá prebiehala počas Svadobného veľtrhu v Bratislavskej Inchebe. Tam nám zahral aj niektoré svoje hudobné novinky, akou je aj „Story Of Us“ v spolupráci so Superstáristom Denisom Lachom.  

 

V rozhovore Martin prezradil aj niektoré zaujímavé správy o svojej hudobnej práci: "Aktuálne ma v živote inšpiruje mnoho podnetov, ktoré chcem preniesť  do hudby a odovzdať tak ľudom emócie ktoré momentálne intenzívne prežívam. " 


Na záver ešte dodal: "Chcem tento rok vydať veľa nových skladieb v spolupráci z talentovanými umelcami. Práve preto tvrdo pracujem na prípravách a väčšinu svojho času trávim za klavírom, či v štúdiu. Momentálne ešte neviem, kedy to presne bude, ale onedlho si budete moc vypočuť môj druhý hudobný album na ktorý sa nesmierne teším. Cítim, že nový album bude prelomový v mojej doterajšej hudobnej kariére.

 

(Markíza/Teleráno/Anita Murinčáková)


 

Počas práce v štúdiu sme mali možnosť zachytiť Martina priamo pri čine a ukoristiť  zopár sekúnd z jeho pripravovanej skladby.

Veď si to pozrite sami TU.

 

Čo myslíte, ktorý známy spevák, či speváčka sa objaví v jeho najnovšom singli?

To sa už nechajme prekvapiť.

 

Náš magazín bude ale určite pri tom, veľmi sa tešíme na jeho novinky a prajeme Martinovi veľa úspechov a inšpirácie.

 

Zdroj: Instagram M.K. / foto: archív M.K.

 
Video 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan