4 TIPY PRE RÝCHLU A EFEKTÍVNU PRÁCU

0
957

Určite tiež poznáte tie chaotické rána a cestu do práce, či do školy plnú stresu. Až do neskorého večera vás čaká množstvo povinností, ktoré musíte vyriešiť. Nikto to za vás nespraví, ale vieme, ako si môžete pomôcť a zvládať ich čo najjednoduchšie a navyše s úsmevom na tvári.

Kým v minulosti sme internetové pripojenie využívali len pri práci a štúdiu, dnes je našim neodmysliteľným spoločníkom, dokonca aj pomocníkom. V dnešnej dobe už dávno nie sme odkázaní len na prácu v kancelárii, ale môžeme pracovať takmer kdekoľvek. Je veľmi príjemné sadnúť si do kaviarne či na terasu a pracovať či študovať v útulnom prostredí.

Ratolesti pod palcom

Bojíte sa o svoje deti a chcete si byť istí, že sú v bezpečí po ceste do školy? V tom prípade sú skvelou voľbou smart hodinky. Tie sú ideálne pre rodičov, ktorí ešte nechcú dať svojmu dieťaťu prvý mobil, pritom však s ním chcú byť vždy v kontakte. Cez hodinky vám môžu deti pokojne aj zatelefonovať a uistiť vás, že sú v poriadku. Zároveň vďaka GPS viete, kde sa práve nachádzajú.

Šikovný pomocník na dlhé cesty

Zvyknete často cestovať so svojimi ratolesťami a niekedy vás stojí nadľudské úsilie zabaviť ich? V tom prípade určite oceníte ak môžete napríklad sledovať videá, či už cez Netflix, HBO Go, Orange TV alebo YouTube. Nikoho predsa nepoteší, ak si cestou vlakom pustí svoj obľúbený seriál a po pár minútach mu prestane fungovať nespolahlivé WiFi pripojenie.

Neustále v pohybe

Počuli ste už o vlastnej WiFi v aute?

Pre tých, ktorí veľa cestujú a šoférujú a popritom chcú mať prehľad o všetkých trasách a možných dopravných obmedzeniach, je to určite skvelé riešenie.

Aplikácie ako Waze, Google maps, Sygic navigácia a Apple maps pozná každý. Málokto ich však využíva efektívne.

Niečo pre workoholikov

Ak žijete prácou 24-hodín denne a potrebujete byť nonstop online, určite je pre vás veľmi dôležitá poriadna dávka internetu. Dnes si s ponuky na trhu vyberie skutočne každý. Niekomu postačí 1GB dát, inému bude vyhovovať balík s 50 GB predplatených dát.

Viac informácií o jednotlivých internetových balíkoch a benefitoch pre celú rodinu nájdete na predajných miestach spoločnosti Orange.

zdroj @Orange

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu