ALBERTO ZAMBELLI – najšialenejší a najšmrncovnejší catwalk look

0
1553

TÝŽDEŇ MÓDY V MILÁNE – MILAN FASHION WEEK  (20. – 25. september 2017) očami  fashion bloggerky Mya Mirell

V prvý prehliadkový deň, 20. septembra som sa tešila hneď na dve módne show. Ráno o 9.30 na prehliadku značky Grinko a následne potom na prehliadku značky Alberto Zambelli. Tohoto návrhára som navštívila aj vo februári a opísala na svojom blogu – v skratke slovami:  jeho tvorba napreduje, vyvíja sa a má obrovský potenciál. (čítaj na blogu myamirell.eu článok Alberto Zambelli) . Návrhár  pomaly preráža aj na východných trhoch, ktoré zaujal,  čo je z hľadiska kúpyschopnosti a ekonomickej sile veľmi pozitívne.

Ako vo februári, tak aj teraz sa prehliadka konala v peknom priestore, ktorý mal na seba  naväzujúce fashion salóniky a bol schopný poňať dosť hostí na ulici Via Olona 6 a návrhár to mal pekne pripravené. Tentokrát bolo ale módnych nadšencov omnoho viac.  Začínalo sa s časovým posunom, čo mi trošku spôsobilo starosti kvôli naväzujúcej prehliadke Christano Burrani, na ktorú som mala taktiež pozvánku, ale všetko sa nakoniec stihlo a Zambelli opäť milo prekvapil. Celú kolekciu možno charakterizovať slovami: Ženskosť a elegancia. Zameral sa na ženu očarujúcu a zvodnú. Bola plná jedinečných jemných priehľadných šiat a nohavicových kostýmov. K tomu minimalistické potlače a doplnky, ktoré vytvárali elegantný a ženský look.

Daily telegraph.co.uk sa vyjadril slovami najšialenejší a najšmrncovnejší prehliadkový look. Modelky mali zároveň aj zaujímavo upravené a nafarbené vlasy cez cestičku a zvláštny make-up ako aj na minulej februárovej prehliadke.

Alberto Zambelli začína mať čoraz viac obdivovateľov, čomu nasvedčoval aj vďačný aplauz a backstage, ktoré bolo zaplnené množstvom neutíchajúcich gratulujúcich priaznivcov.

Medzi gratulujúcich obdivovateľov tohto návrhára som sa tento rok po druhýkrát ako aj vo februrári opäť zaradila aj ja fashion bloggerka Mya Mirell.

V backstage s návrhárom ALBERTO ZAMBELLI po úspešnej prehliadke, padali ďakovné slová , návrhár je veľmi pozitívna, stále sa milo usmievajúca osobnosť, skromná a zároveň priateľská.

zdroj: Mya Mirell / youtube.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu