Špeciálny Cinema day je späť! Obľúbené filmové novinky ako Smršť, Abigail, Kolaps či Ako uloviť draka, si 28. apríla môžete pozrieť aj v špeciálnych formátoch za zvýhodnenú cenu. Okrem toho je pre všetkých filmových nadšencov pripravené aj Cinema Day menu s popcornom a Pepsi colou.

Ani vy ste ešte nevideli Smršť? Počúvate od každého o strašidelnom filme Abigail alebo by ste si radi oddýchli pri animáku Ako zachrániť draka? Teraz máte jedinečnú šancu vidieť tieto, ale aj ostatné aprílové filmy, za nesmierne zvýhodnenú cenu. Ak ste ešte nevideli žiaden film v špeciálnych formátoch SUPERSCREEN alebo 4DX, túto nedeľu máte jedinečnú šancu napraviť to. Už 28. apríla si môžete pozrieť film v akejkoľvek kinosále za 3,90 EUR. Okrem fantastického filmového zážitku za zvýhodnenú cenu so sebou Cinema Day prinesie aj špeciálnu cenu stredného popcorn menu taktiež za 3,90 EUR.  Obrázok, na ktorom je text, plagát, grafický dizajn, písmo

Automaticky generovaný popis

Na aké filmy sa môžete tešiť? 

Na veľkých plátnach Cinema City sa môžete tešiť na už spomínaný slovenský mysteriózny triler Smršť, ktorý je pokračovaním úspešnej spolupráce Jozefa Kariku a režiséra Petra Bebjaka. V kinách však na vás čaká aj film Opičí človek, predstavujúci príbeh malého chlapca, ktorý sa v dospelosti v maske opičiaka zúčastňuje nelegálnych zápasov. Nadšenci Krotiteľov duchov sa zas môžu tešiť na pokračovanie tejto série za zvýhodnenú cenu. 

Ak sa chcete poriadne báť, určite nevynechajte film Abigail, príbeh malej dievčiny, ktorú po skúške Labutieho jazera unesú zločinci na vidiecke sídlo pripomínajúce dom hrôzy. Nakoniec sa ukáže, že na niektoré deti je aj tá najdrsnejšia polepšovňa prikrátka a tak naberie horor na obrátkach. Strašidelný film si môžete vychutnať aj vo 4DX za zvýhodnenú cenu 3,90 EUR v Cinema City Aupark. 

Ak strašidelné filmy pre vás nie sú to pravé orechové, určite vás potešia Elfinovia, malí chlpatí spoločníci z filmu Domáce príšerky, ktoré vo svojom domove máte možno aj vy. Tešiť sa však môžete aj na film Nezlomní, ktorý prináša príbeh Michaela a jeho nového štvornohého priateľa. 

V nedeľu si počas Cinema day na plátnach Cinema City môžete užiť aj mnoho akcie vo filme Kolaps či veľa drámy vo filme Súperi. Pozrieť si môžete aj príbeh Ping, hlavnej hrdinky filmu Ako zachrániť draka. Za zvýhodnenú cenu si však môžete, rovnako ako každý film 28. apríla, užiť aj klasický animák SPY X FAMILY CODE: WHITE.

CINEMA DAY si môžete vychutnať v nedeľu, 28 apríla, vo všetkých kinách Cinema City na Slovensku. Lístky si môžete zakúpiť aj online na www.cinemacity.sk alebo v pokladni kina už dnes.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu