Ruku na srdce, kto by netúžil po krásnych bielych zuboch?  Úsmev je to prvé, čo si na vás okolie všimne a preto ho neskrývajte! Zubná starostlivosť je prvoradá a tu platí pravidlo, že sa o váš chrup musíte dlhodobo starať a nie je to chvíľková záležitosť. Ak nabehnete na správny režim, vaše zuby sa vám v budúcnosti za to zavďačia. Ak máte dobre nastavenú každodennú zubnú starostlivosť a máte za sebou aj návštevu lekára, je len vo  vašich rukách, ako si svoj úsmev vyšperkujete.

Vyčarujte si krásny úsmev v pohodlí domova

Kto povedal, že za bielením zubov musíte ísť k zubárovi? Vďaka moderným technológiám môžete mať doslova všetko vo vašom vačku. Áno, aj nástroj na bielenie, ktorý môžete mať pri sebe kdekoľvek a kedykoľvek.

HELLO COCO LED KIT je zariadenie určené na rýchle a efektívne bielenie zubov. Odstraňuje škvrny a povlak vzniknutý od kávy, vína, čaju a fajčenia. Profesionálne výsledky sa objavia už za pár minút. Produkt sa používa jednoducho, stačí si ho len vložiť do úst a nechať pracovať. Ide o bezbolestnú a bezpečnú aplikáciu vhodnú pre každého.

Doprajte si profesionálnu starostlivosť u vás doma. Môžeš ho pripojiť do svojho Androidu alebo Iphonu, kompatibilný je aj s desktop zariadeniami, ktoré zapojíte pomocou bežného USB pripojenia. Bielenie zubov tak nebolo nikdy jednoduchšie a dostupnejšie pre každého. Stačí si ústny náustok vložiť na 16 minút do úst, používať bieliacu kúru 7 dní a potom opakovať bielenie po 6 týždňoch. Výsledok vás nenechá bez úsmevu!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu