Chcem ti pripomenúť. Knižný hit zo siete TikTok

0
665
Chcem ti pripomenúť

Zaslúžite si byť milovaní tak, ako milujete ostatných. Ste hodní povšimnutia. Zaslúžite si spať vedľa niekoho, kto nebude hatať vaše srdce, vášeň alebo spôsob, akým vo svete fungujete. Je vám dopriate byť s niekým, kto miluje všetky vaše chyby a nepokúsi sa ich naprávať, koho budete ľúbiť a kto vás neodsúdi za spôsoby, akými ste museli zabiť váš smútok, a nebude vám vyčítať vašu minulosť. Zaslúžite si, aby si vás niekto vybral a miloval vás celých, nikdy iba sčasti – niekoho, kto si je vami istý a ostane pri vás.

Nech si vaše srdce zoberie z knihy to, čo potrebuje.
Chcem ti pripomenúť je TikToková senzácia. Láskavé slová, ktoré pohladia vašu dušu i srdce. Slová, ktoré vám preniknú pod kožu a vy podvedome spomalíte. A zamyslíte sa.

Keď svoje srdce opäť odhalíte svetu, nehľadajte lásku, akú ste už zažili; odolajte nutkaniu porovnávať nových ľudí vo vašom živote s tými, ktorí už odišli. Žiadne dve lásky nebudú rovnaké – je to fakt. Láska je ako odtlačok prsta, vytvorený spojením dvoch jedinečných duší, a ako taká je neopakovateľná a krásna, nesúca esenciu toho, kým ste obaja v danom momente boli. Rastiete – rozpravou o vlastnom zlomenom srdci, jeho následnou nápravou, začatím odznova. Stávate sa iným človekom a na revanš láska, ktorú potrebujete, ktorá sa o vás postará, bude vašou inšpiráciou a nájde vás tam, kde práve ste – tá bude rásť tiež. A zmení sa.

Láskavé slová pre dušu, ktoré potrebuje počuť každý z nás, a ktoré nám pripomenú, že je v poriadku, ak nemáme dobrý deň.
To je 150-stranová knižka Chcem ti pripomenúť, ktorá vás nabije nádejou, radosťou, láskou, šťastím…a mnohými ďalšími emóciami.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu