Neďaleko Viedne, uprostred čiernych borovicových lesov na severnom okraji štajersko-dolnorakúskych Álp, leží obklopený anglickým záhradným parkom a jazierkom poľovnícky zámoček habsbursko-lotrínskeho rodu Schloss Hernstein.

Schloss Hernstein je historickým klenotom v štýle anglickej gotiky s múrmi starými 250 rokov a modernou prístavbou pre súčasných hostí. Tí sa môžu ubytovať v 71 izbách a troch apartmánoch, ktoré poskytujú moderný komfort aj starobylú eleganciu v jednom.

Vďaka tichej lokalite a vysoko profesionálnym službám ponúka zámok nielen nerušenú pracovnú atmosféru v historickom prostredí, ale aj perfektne zorganizované semináre a konferencie. Tie sa vojdú do 1 000 metrov štvorcových unikátneho konferenčného priestoru určeného pre dovedna 200 ľudí. Čakajú tu na nich okrem iných radostí aj vyberané kulinárske špeciality pripravené skúsenými šéfkuchármi.   

Tím zámku vie na prianie zrealizovať aj parádne oslavy a vysnívané priania s veľkým dôrazom na detail. Svadobný obrad na brehu priľahlého jazera a nádherná plavba loďkou po rybníku bývajú nádherným symbolom novej cesty spoločným životom mladomanželov. 

Športoví nadšenci zase ocenia golfový balík, ktorý im umožní zahrať si na dvoch neďalekých vychýrených golfových kluboch. Adamstal Franz Wittmann a Colony Gut Gutenhof pritom patria medzi najlepšie ihriská v celej krajine. Tí, čo naopak túžia po pohode a relaxe, sa môžu osviežiť aj v bazéne, navštíviť sauny, zájsť do posilňovne či požičať si elektro bicykel.

Toto všetko a ešte oveľa viac robí z návštevy malebného loveckého zámku Schloss Herstein mimoriadny zážitok a príjemné potešenie, na ktoré človek len tak rýchlo nezabudne.

Foto: Schloss Herstein

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu