Christmas Late Night Shopping  v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf už 9. novembra 2017

Skvelý štart do vianočnej sezóny

Mimoriadne dlhé otváracie hodiny od 8:30 do 21:00 ponúkajú zľavy až mínus 80 percent, rozmanitý zábavný program a charitatívnu aktivitu pre Licht ins Dunkel Burgenland.

Nakupovanie až do neskorého večera dňa 9. novembra v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf privolá zimnú módu. Mimoriadne dlhé otváracie hodiny od 8:30 do 21:00, skvelé ponuky až do výšky mínus 80 percent spomedzi vyhľadávaných medzinárodných luxusných, lifestylových či dizajnérskych značiek, ako aj rozmanitý program pre malých aj veľkých, sú súčasťou pokojného ročného obdobia.

Vianočným Late Night Shoppingom dňa 9. novembra oslavuje McArthurGlen Designer Outlet Parndorf štart do vianočnej nákupnej sezóny.

Program pre celú rodinu

Idylickí obrí luskáčikovia, žiarivé svetelné akcenty, ako aj girlandy z ihličia dodajú populárnej nákupnej destinácii vianočný šarm. Živé hudobné vystúpenia a DJs, pohodová hudba a útulné chill-out zóny zabezpečia zimnú zábavu v centre. McArthurGlen Designer Outlet Parndorf má čo ponúknuť aj mladším hosťom: Dinoland a detské ihriská ponúkajú dostatok priestoru na hranie hier, zatiaľ čo zdobenie perníčkov nakopne kreatívne duše.

Zvieracie snímky a výdatné kulinárske špeciality

Ideálnym miestom pre tohtoročné vianočné fotografie bude malebný vianočný stromček zdobený štýlovými prvkami. Nenechajte si ujsť ani kulinárske špeciality od Austrian Food Truck či ryby a plody mora od Seeteufel. Ďalšie food trucky ako Merkur, Radatz alebo Cup Cakes Mobil, rovnako ako horúce nápoje vám spríjemnia nákupy a spestria mimoriadne ponuky v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

Dar pre organizáciu Licht ins Dunkel Burgenland

Aj tento rok chce Designer Outlet Parndorf vianočným Late Night Shoppingom prispieť na dobrú vec. McArthurGlen Designer Outlet Parndorf slávnostne odovzdá dar 10 000 eur zástupcom neziskovej organizácie Licht ins Dunkel Burgenland.

foto: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu