COVID-19 HO NEZASTAVIL! VYMYSLEL JEDINEČNÝ PROJEKT, PROSTREDNÍCTVOM KTORÉHO CHCE ĽUĎOM UKÁZAŤ, AKO AJ DNEŠNÝCH ČASOCH MÔŽU ZAŽÍVAŤ BOHATSTVO A PROSPERITU COVID-19 HO NEZASTAVIL! VYMYSLEL JEDINEČNÝ PROJEKT, PROSTREDNÍCTVOM KTORÉHO CHCE ĽUĎOM UKÁZAŤ, AKO AJ DNEŠNÝCH ČASOCH MÔŽU ZAŽÍVAŤ BOHATSTVO A PROSPERITU

0
814

Už nadchádzajúci víkend 17. – 18. 10. 2020 odštartuje vo virtuálnom priestore jedinečný interaktívny online tréning s najznámejším transformačným lídrom na Slovensku a v Českej republike, Andym Winsonom. Pôjde o absolútne unikátny seminár – prvý svojho druhu v strednej Európe zameraný na úspech v oblasti biznisu, financií či podnikania.

Tréning bude prebiehať prostredníctvom špeciálneho virtuálneho štúdia vybaveného najmodernejšími technológiami. Znamená to, že vy nemusíte nikam cestovať a zažiť pritom silný transformačný proces, vďaka ktorému sa vydáte v ústrety úspechu a prosperite.


Povestná energia najznámejšieho kouča sa tak prenesie priamo do vašej obývačky. Táto intenzívna nálož bude nabitá užitočnými cvičeniami, overeným know-how, stratégiami a emocionálnymi zážitkami, vďaka ktorým si osvojíte KÓD BOHATÝCH – nastavenie mysle a denné návyky, ktoré priťahujú do života každého človeka peniaze.

Zároveň ste v týchto ťažkých časoch v pohode a chránení, keďže sa vás doma netýkajú žiadne obmedzenia, sociálny dištanc či nosenie rúšok.

NEČAKAJTE KLASICKÝ ONLINE SEMINÁR
„Pokiaľ si ale myslíte, že budete 2 dni sedieť v teplákoch na gauči a písať si len poznámky, sklamem vás,” hovorí Andy.
„Nečakajte klasický online seminár, ale interaktívny tréning, počas ktorého sa poriadne zapotíte a zapracujete na sebe,” dodáva. Ak si teda kladiete otázku, prečo sa na tento netradičný a historicky prvý tréning v tomto formáte a rozsahu, ktorého súčasťou budú mimochodom i úspešné známe osobnosti prihlásiť, Andy WINSON má pre vás jednoznačný odkaz:
„Pochopíte, že nič ako finančná kríza neexistuje! Peniaze totiž nevznikajú tam vonku, ale vo VÁS. Na vlastnej koži zistíte, prečo bohatí stále bohatnú, chudobní chudobnejú a tí medzi prešľapujú na mieste. Ukážem vám, prečo bohatí ľudia majú práve SEDEM účtov. Nastavíme spoločne váš systém prerozdeľovania peňazí tak, aby vám generoval hojnosť a nikdy nevyschol. Predstavím vám desiatky dostupných spôsobov, ako si ľahko zvýšiť príjem v začiatkoch vašej cesty. Viac neprezradím, no môžem Vám garantovať, že zažijete atmosféru, ktorá vás pohltí a prinúti vás k životnej transformácii,” dodáva jedným dychom Winson, ktorý pomohol už viac ako 550-tisíc ľuďom dosiahnuť žiaduce výsledky.

ŤAŽKÉ ČASY VÁS NEMÔŽU ZASTAVIŤ
Andy verí, že nemusíte byť Bill Gates alebo Warren Buffett, aby ste poznali princípy a stratégie, ktoré vás dovedú k finančnému zabezpečeniu.

„Kto povedal, že vládne obmedzenia musia zásadne znamenať obmedzenia aj pre váš úspech a prosperitu? Väčšina ľudí zareagovala na momentálnu situáciu týmto spôsobom – stiahli sa do úzadia a všetky sny a plány odložili na neskôr. V skutočnosti práve TERAZ je čas prekonať všetky výzvy, rozvíjať sa a zažiť vytúženú zmenu, a to pokojne z ľubovoľného miesta na svete. Aj zo svojej obývačky či kancelarie,” hovorí Andy WINSON.
AUTOR: Redakcia
FOTO: Akadémia Andyho Winsona
VIDEO: Akadémia Andyho Winsona

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu