Dokonale vyžehlené, či sexi vlny? Upravte si vlasy bez námahy a poškodenia!

0
1046

Vlasy sú korunou ženskej krásy. Ak chcete očariť dokonale vyžehlenými vlasmi, či sexi vlnami nemala by vám v kúpeľni chýbať šikovná pomocníčka, s ktorou rady upravujú vlasy aj kaderníčky. Orava Tenera 2 v 1 je žehlička na vlasy aj pomocníčka pri kreovaní sexi vĺn až kučier. Na úpravu vlasov je vybavená keramickými platňami novej generácie s hladkým, kĺzavým povrchom, čo uľahčuje úpravu a zabraňuje poškodeniu vlasov pri častom používaní. Vyžehlí vám vlasy do hodvábne splývajúceho vodopádu, ak ju však v ruke držíte pod správnym uhlom, vďaka špirálovitému tvaru platní z prameňov vlasov vytvorí aj atraktívny vlnitý účes. Orava Tenera sa po zapnutí rýchlo nahrieva, už do 15 sekúnd je pripravená na použitie a v režime Turbo sa ohreje na maximum už do 2 sekúnd.

Rešpektuje individuálnu kvalitu vlasov, preto umožňuje nastaviť teplotu nahriatia platní od 150 do 230 0C. Aktuálna teplota je prehľadne zobrazená na LED displeji. Pomocníčka na dvojitú úpravu vlasov ergonomicky sadne do ruky, ľahko sa obsluhuje a váži len 300 g, takže ani po úprave hustej hrivy nebudete mať presilené zápästie. Má dlhú elektrickú šnúru s kĺbom otočným o 3600, je vybavená teplotným zámkom a zámkom na uzamknutie pántu čeľustí pre jednoduché skladovanie. Keďže sa ľahko prenáša a výborne slúži na každodenné kreovanie účesov, nezabudnite si ju pribaliť aj do dovolenkovej batožiny.

Pomocníčka pre vlasové záležitosti 2 v 1 Orava Tenera môže byť vaša za 24,90 €.
Viac informácií o kvalitných elektrospotrebičoch pre krásu a zdravie, ale o pomocníkoch, ktorí vám uľahčia prácu v domácnosti a postarajú sa o vašu zábavu v čase voľna, nájdete na:
www.orava.eu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu