Dvojkolesová vášeň

0
1168

Každý má vášeň na niečo iné. Pre niekoho sú to športy, pre iného zase autá. Silné stroje nemusia byť len štvorkolesové. Stačí keď majú dve kolesá. Reč je o motorkách, pri ktorých sa zabúši srdce nie len mužov, ale aj žien. Je to moderný tátoš, vďaka ktorému sa dostanete azda najrýchlejšie z bodu A do bodu B.

Bezpečnosť na prvom mieste
Motorky sú nádherné stroje a jazda na nich je lákadlom mnohých. Netreba ale zabúdať na bezpečnosť. Ak jazdíte často, treba si zaobstarať vhodné oblečenie a aj obuv. Na výber máte naozaj krásne modely a tak jazda na motorke môže byť aj štýlová. Výklopné prilby HJC na motorku patria medzi must-have kúsky. Nájdete ich v farebných kombináciách od výmyslu sveta a jazda tak bude oveľa pestrejšia. Každá prilba má aj slnečnú clonu, vďaka čomu budete mať aj v slnečných dňoch komfortnú jazdu.

Nechajte svojho dvojkolesového tátoša na bezpečnom mieste
Kto často jazdí pozná, že v meste môže byť problém s parkovaním. Keď máte úzky priestor a musíte sa nejako vtesnať medzi 2 autá, nie je to vždy ľahké. Nie je to vonkoncom jednoduché, do uzamknutých priestorov pre bicykle sa motorka nezmestí a nechať ju len tak na bežnom parkovisku je príliš veľké riziko. Práve preto je dokonalý alarm na motorku v niektorých prípadoch dôležitejší, ako v prípade štvorkolesového vozidla.
Alarmy na motorku Pandora disponujú pokročilými technológiami sledujúcimi nielen aktuálnu polohu, ale taktiež stav batérie, silu signálu GSM, či náklon samotného motocykla. Vďaka tomu je vaša motorka s alarmom dokonale zabezpečená proti neoprávnenému použitiu či krádeži, nech už stojí kdekoľvek. S dvojcestným ovládaním alebo aplikáciou máte navyše úplný prehľad o aktuálnom stave vašej motorky v reálnom čase, s upozorneniami aj na ten najmenší impulz.

Užite si svoju ďalšiu jazdu bezpečne a nemajte obavy z toho, kde váš dvojkolesový miláčik skončí.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu