Jednou z najfrekventovanejším tém počas adventu je práve tá: čo sa bude variť a čo piecť. Či už sa bude tohtoročná vianočná hostina uberať starou známou klasikou podľa receptov našich mám, či nie, rozhodnutie je, samozrejme, len a len vo vašich rukách. Niektorí v tom majú jasno. Napriek tomu prinášame niekoľko tipov na výber tých najlepších produktov, po ktorých viete siahnuť a vykúzliť s nimi niečo celkom nové. Vďaka značke Deluxe a všeličoho ďalšieho, to hravo zvládnete v pohodlí domova. 

Buďme k sebe úprimní. V ktorej domácnosti sa pred Vianocami nedá pokrájať napätie a nervozita? Ten stromček je príliš malý, tamten príliš široký, darčeky nie sú zabalené a posledný, čo mal včera priviesť kuriér, neprišiel, vybrať si ideálneho kapra už sa dávno nedá, lebo najlepšie kusy sú vypredané, čokoládu nachystanú k štedrovečernému stolu niekto zjedol a tak ďalej. Určite ste sa aspoň v niečom našli. Eliminujme stresové faktory na minimum a pomôžme si najviac ako sa dá. Ako? S Lidlom

Diskont si pre verných zákazníkov nachystal nie jedno prekvapenie. Spustil vernostný program Lidl Plus adventný kalendár. Takmer 300 nepotravinových produktov a 200 potravín z celého sveta pod značkou Deluxe a Deluxe Limited Edition, viac ako 70 druhov sladkého potešenia Favorina z certifikovaného kakaa v predajniach a stovky vianočných produktov v e-shope i niekoľko skvelých receptov v obľúbenej Kuchyni Lidla.  Okrem toho prišiel diskont s novou knihou – 100 receptov z Kuchyne Lidla, ktorej strany rozvoniavajú v predajniach. Tipy pre páry, obed v početnejšom rodinnom kruhu, či na prvé rande sa zídu vždy. Takto ich majú milovníci dobrého jedla pekne pokope. Pridanou hodnotou tejto kuchárskej knižky je aj legenda so symbolmi, vďaka ktorým bude každý jej recept zrozumiteľnejší. Recepty z Kuchyne Lidla spestrujú jedálničky viacerých z nás už od roku 2013. Inšpirujú, motivujú, tešia a učia posúvať hranice domáceho kuchárskeho či cukrárskeho umenia. Určite budete súhlasiť, že s Lidlom jednoducho môže variť každý. Knihu môže mať každá domácnosť: Za každých 20 € nákupu dostanete jednu nálepku. Keď ich budete mať 8, pri pokladnici obdržíte tento krásne ilustrovaný knižný darček plný rôznorodých dobrôt.

S radom Deluxe, ktorý obľúbený obchodný reťazec ponúka viackrát v roku, si prídu na svoje ako maškrtníci, tak aj gurmáni, ktorí uprednostňujú jedlá v slanom šate. Rôzne chute, vône, konzistencie. Siahnite napríklad po Balsamico omáčke v rôznych druhoch, vďaka ktorej  vytvoríte finálny look na tanieri, alebo ju pridáte do šalátov. Rovnako máte k dispozícii niekoľko rôznych olejov Deluxe – korenený olivový olej, olej z jadier vlašských orechov ale aj klasický olivový.  Deluxe produkty veľmi radi zaraďujú do svojich receptov aj tváre Kuchyne Lidla – Marcel Ihnačák a Mirka Kašubová.

Rýchle pohostenie pre návštevy počas sviatkov môžete vykúzliť aj s výberom chutných paštét, no nikto nepohrdne ani studenou misou plnou Deluxe dobrôt, napríklad hovädzou šunkou Bresaola della Valtellina, či doplnenou mnohorakými syrmi – napríklad Britským cheddarom, chutným maslom a škótskym údeným lososom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu