GRANDiózne chvíle s Miss Slovensko 2023

0
467
Miss Slovensko

Elegancia, ľahkosť a krása. Vznešený trojlístok, ktorý na prvý pohľad zbadáte aj v kolekcii troch unikátnych sektov Hubert GRAND sa hrdo spája s najkrajšími Slovenkami roku 2023.

Projekt Miss je výbornou príležitosťou, ako osláviť ženskú krásu, eleganciu, talent a schopnosť presadiť sa. Spojenie tohto projektu so značkou, ktorá sa už bezmála 200 rokov presadzuje v početnej konkurencii je viac, než logické. Krása a sila tohto spojenia spočíva aj v tom, že sekt má miesto všade tam, kde je čo oslavovať! Na súťaži Miss Slovensko majú bublinky z vinárstva HUBERT J. E. svoje miesto už 8 rokov.

Nie je to len „stardust“ a bublinky

Byť vo finále jednej z najprestížnejších súťaží krásy nie je len o tom, ako dievčatá vyzerajú. Za vystúpením dievčat na pódium vo finálový večer sa ukrýva veľa niekoľkomesačnej neviditeľnej driny! Obraz o tom, že dievčatá sa len líčia, fotia a prezliekajú by razom vedela vyvrátiť každá z finalistiek.

Okrem tréningov, prísneho režimu a neustáleho rozvíjania sa, dievčatá každoročne absolvujú aj množstvo vzdelávacích aktivít. Jednu z nich si zobralo pod záštitu aj vinárstvo HUBERT J. E. v spolupráci so známou influencerkou Mirkou Dobiš (@fashionspy), ambasádorkou značky Hubert. Mirka sa na popredné priečky rebríčka sledovanosti prepracovávala roky a stálo ju to veľa tvrdej práce. Rovnako intenzívne musia na sebe pracovať aj finalistky. Prispieva k tomu aj partner súťaže, HUBERT J. E. Z pozície jednej z porotkýň dodáva: „ V súťaži Miss Slovensko 2023 nehľadáme vonkajší ideál krásy. Našim cieľom je nájsť osobnosť, ktorá sa bude rozvíjať, pracovať na sebe a bude inšpiráciou pre mladé slovenské dievčatá.“ A fotografka Gabriela Mendel dodala: „Pri fotografovaní s dievčatami sme si doslova vychutnávali každý okamih, vyžaruje z nich krásne charizma, ktoré sa podarilo zachytiť aj pri fotografovaní so sektami Hubert Grand.“

Finále súťaže Miss Slovensko 2023 si spolu s GRANDióznou chuťou slovenských bubliniek budete môcť vychutnať už 24. júna 2023 v priamom prenose televízie JOJ.

 Aj vy  však môžete  rozhodnúť o tom, ktorá z dvanástich finalistiek sa stane Miss Sympatia. 

Foto: Miss Slovensko 2023

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu