Hon na najvýhodnejšie nákupy v oblasti interiérového dizajnu – tri, dva, jedna, štart!

0
1291

Snívate o kuchynských pomôckach Kitchen Aid? Chýba vám nezvyčajný nábytok a doplnky od Jonathana Adlera? Westwing Collection za prekvapivo nízku cenu? Tento víkend je ten pravý čas – zľavy na WestwingNow.sk budú siahať až do -75 % a na Westwing.sk až do -80 %!
Black Friday a Cyber Monday sú jedinečnou príležitosťou získať vysnívané interiérové vybavenie za mimoriadne výhodné ceny.
Black Week(end) na Westwing.sk
Už od pondelka sa môžete vydať na lov príležitostí na Westwing.sk! Od 25. do 28.11. budete mať jedinečnú príležitosť kúpiť si bestsellery, ako napr. sadu hrncov Rösle a sviečky Parks.

Na Black Friday sa na Westwing.sk objaví až 21 kampaní. Osem z nich sa bude venovať kolekciám nábytku vrátane pohoviek, kobercov, stoličiek a lámp. Medzi nimi nájdete aj kampaň „Kolekcia: Módne doplnky“ s kabelkami, okuliarmi, krásnymi šperkami a kašmírovými doplnkami za výhodné ceny – aby boli tohtoročné Vianoce výnimočné. Značky ako Kitchen Aid, Tomasucci, Villeroy & Boch a Vida Living budú navyše dostupné za znížené ceny. V tento deň sa tiež oplatí sledovať svoju e-mailovú schránku!

V sobotu budete mať šancu získať nábytok a doplnky za znížené ceny v niekoľkých interiérových štýloch: Glamour, Art Déco, Eclectic, Minimal, Loft a Classic. Nedeľa plná príležitostí ponúka možnosť nákupu produktov od značiek ako: Foreo či Garpe Interiores. Cyber Monday na Westwing.sk je dňom ďalších výnimočných príležitosti v rôznych produktových kategóriách. Za znížené ceny budú dostupné aj Kartell a Westwing Collection.


WestwingNow.sk – približne 2800 produktov za znížené ceny


Internetový obchod WestwingNow.sk pripravil na nadchádzajúci víkend širokú ponuku. Na Black Friday, ktorý sa začína vo štvrtok o 18:00, sa znížia ceny približne 1 800 výrobkov z celého sortimentu a na Cyber Monday, začínajúci v nedeľu o 18:00, sa znížia ceny približne 1 000 výrobkov. Okrem toho bude ponuka obsahovať tzv. Hero Deals – jedinečné zľavy na najpredávanejšie produkty, akými sú napríklad pohovka Fluente alebo koberec Jane. Medzi zľavnenými značkami sú: Broste Copenhahen, Kare, Markslojd či Jonathan Adler.

foto: Westwing

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu