IKEA smeruje do srdca Slovenska

0
1147

V novembri otvorí spoločnosť IKEA dve nové výdajné miesta na strednom Slovensku, ako súčasť expanzného plánu. Po prvom Výdajnom mieste v Košiciach, ktoré funguje od marca 2019, budú práve Žilina a Banská Bystrica ďalšími miestami, kde si zákazníci môžu dať doviezť výrobky IKEA.

Napriek komplikovanej situácii spôsobenej pandémiou koronavírusu sa výdajné miesta otvoria podľa plánu a to v stredu 11. novembra v Žiline a v piatok 20. novembra v Banskej Bystrici. Výdajné miesta budú otvorené v stredu a piatok od 11:00 do 19:00 a v sobotu od 9:00 do 15:00 a zákazníci ich nájdu na týchto adresách:  Kragujevská 389/9, 010 01 Žilina a Zvolenská cesta 23, 974 01 Banská Bystrica Prví zákazníci si môžu svoje obľúbené výrobky z IKEA objednať už  4.11. pre dovoz do Žiliny a 11.11. pre dovoz do Banskej Bystrice. 

????????????????????????????????????

,,Neustále pracujeme na vytváraní lepšieho života v domácnosti pre čo najviac ľudí,” hovorí Lucia Klečková, riaditeľka obchodného domu IKEA Bratislava. ,,Chceme byť bližšie k našim zákazníkom, preto sa nesmierne tešíme, že po Výdajnom mieste v Košiciach, ktoré sme otvorili minulý rok v marci, budeme ešte bližšie našim zákazníkom v Žiline a Banskej Bystrici. V IKEA registrujeme dvojnásobný záujem z celého Slovenska o online nákup (až 14% z celkového predaja vo finančnom roku 2020 tvoril online), preto veríme, že nové výdajné miesta na strednom Slovensku uľahčia a zjednodušia nákup všetkým obyvateľom tohoto krásneho kraja.“

Ako si objednať? 

Stačí si vybrať výrobky v online obchode na www.ikea.sk, zvoliť spôsob dopravy prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni a vybrať niektoré z našich nových výdajných miest. Nápady a inšpiráciu môžu zákazníci načerpať v online katalógu na www.ikea.sk/katalog, alebo priamo na obchodnom dome v Bratislave a svoje komplexné riešenia si dať poslať do Žiliny či Banskej Bystrice.

Cena služby Klikni a vyzdvihni

Cena služby Klikni a vyzdvihni v Žiline i Banskej Bystrici je dostupná a zákazníci ju môžu využiť už od 4,90 EUR pre balíky do 15 kg, pri vyšších hmotnostiach objednávok sú ceny nasledovné: 15,1 kg až 30 kg za cenu 9,90 EUR, od 30,1 do 90 kg je cena 14,90 EUR, 90,01 kg – 200 kg je cena balíku 19,90 EUR a objednávky s produktami nad 200 kg sú jednotne 34,90 EUR. Pričom miesto a deň dodania si zákazníci vyberajú priamo pri online objednávke produktov cez IKEA.sk. Viac informácií získate na stránke: https://www.ikea.com/sk/sk/customer-service/shopping-at-ikea

foto: IKEA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu