Kolekcia mejkapov GO RADIANT: šestnásť krabičiek, nekonečne možností

Už žiadne pochybnosti, v tejto kolekcii nájde svoj ideálny mejkap každý!

Nedarí sa vám v obchodoch nájsť odtieň mejkapu, ktorý by vám perfektne padol? S novinkou od Annabelle Minerals máte vyhraté. Jedinečná kolekcia 16 miniatúr ponúka nekonečné možnosti experimentovať, kombinovať a hľadať, čo vám vyhovuje.

V mini balení nájdete najpopulárnejšie odtiene zmatňujúceho minerálneho mejkapu Annabelle Minerals, ktorý bol vyvinutý pre mastnú a problematickú pleť. Vďaka jednoduchému, ale efektívnemu zloženiu redukuje tvorbu kožného mazu, pleť prirodzene zmatňuje, ale necháva ju dýchať. Má vysoký podiel oxidu zinočnatého, ktorý napomáha hojeniu pupienkov, ďalej obsahuje iba oxid titaničitý (SPF 15), rozjasňujúcu sľudu a prírodné farbivá.

Aplikovať ho môžete podľa potreby nasucho aj namokro, navyše sa dá podľa potreby vrstviť. Dosiahnete tak presne také krytie a intenzitu, aké si prajete. Jednotlivé odtiene sypkého minerálneho mejkapu navyše môžete ľubovoľne kombinovať, a upraviť si tak odtieň podľa svojho farebného typu aj vzhľadom k ročnému obdobiu. V lete siahnite po tmavších variantoch vhodných pre opálenú pleť, v zime zase po tých svetlejších.

Viac informácií o Annabelle Minerals nájdete na www.annabelleminerals.cz  

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu