Masívny nábytok do obývačky je aj dnes hitom

0
1720

Drevený nábytok nájde svoje umiestnenie v každom interiéri. Okrem toho, že v miestnosti vytvorí príjemný pocit domova, je výnimočný hlavne kvôli trvácnosti. Jednou z možností, kde umiestniť drevený nábytok je obývačka.

Masív do obývačky 

Obývačka je miestom, kde sa stretáva celá rodina a priatelia. Pri jej zariaďovaní každý chce, aby práve ona bola miestom, kde bude vládnuť príjemné prostredie. Práve k tomu aj v dnešnej dobe dopomáha masívny nábytok. Drevený nábytok do obývačky je jednou z možností, ktorá sa roky bude odvďačovať svojou trvácnosťou. 

Masívny nábytok do obývačky sa najčastejšie vyrába z borovice, buku a duba. Tieto dreviny sú vyhľadávaným materiálom už dlhé roky. Borovica v obývačke vyniká svojou nezameniteľnou vôňou a mäkkosťou, buk svojou tvrdosťou a stálosťou a dub je výnimočný pre svoju výnimočnú kresbu a odolnosť voči poškodeniu. 

Aký nábytok z masívu zvoliť do obývačky?

Stredom pozornosti sa stáva drevený konferenčný stôl. Okrem toho že dotvára dizajn celej obývačky je aj pomocníkom pri každej návšteve či leňošení. Konferenčné stolíky z masívu sa neobmedzujú na svoj tvar a funkciu. Vybrať si môžete konferenčné stolíky so zásuvkou, vysoké stolíky, väčšie aj menšie stolíky do obývačky.

Medzi top nábytok do obývačky patrí aj presklená drevená vitrína. Tú pravú si každý pamätá z návštevy starých rodičov, ktorý v nej mali vystavené poháre, sošky a ďalšie dekoračné prvky. Na drevko nájdete drevené vitríny so zásuvkou, s podsvietenou policou, 2-dverové vitríny, vitríny do škandinávskeho aj moderného interiéru.

Komody a TV stolíky do obývačky

Komody z masívu do obývačky sú ďalšou nepostrádateľnou súčasťou modernej obývačky. Hodia sa do každého interiéru a poskytujú vďačný priestor navyše. Masívne komody vynikajú svojím minimalistickým dizajnom a trvácnosťou. Pri komode si taktiež môžete vysnívať svoj tvar a funkciu. Do menších obývačiek sa hodia úzke a vysoké komody s policami, do väčších priestorov ľahko zladíte široké komody či komody na nožičkách.

Medzi dizajnový prvok patria aj masívne TV stolíky. Sú výborným doplnkom do každej obývačky, ktorý okrem pekného vzhľadu poskytne úložný priestor navyše. TV stolíky z masívu si môžete vybrať v rôznych farbách – biela, orech, čierna, hnedá, gaštan a ďalšie. Sú vybavené zásuvkami na odkladanie albumov a televízneho príslušenstva.

Nábytok z masívu sa stáva sa čoraz viac obľúbeným vďaka nezameniteľnej kresbe dreva a vôni, ktorá v každom človeku zanechá dojem. Zariadiť si obývačku s masívnym nábytkom je rozhodnutím, ktoré nikdy neomrzí. Drevo však celý život pracuje, preto sa treba o nábytok z masívu starať poctivo. Prečítajte si článok o tom prečo drevo praská a ako tomu predísť, aby vydržalo čo najdlhšie.

foto: DREVKO

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu