MEDZINÁRODNÝ DEŇ ŽIEN OSLÁVIL AVON ONLINE KONFERENCIOU PRE ŽENY, SO ŽENAMI A O ŽENÁCH

0
1045
Cheerful teenage woman taking photo on city street

SPOLOČNE MÁME SVETU ČO POVEDAŤ

CHANGE IS A CHANCE

Online konferencia zaoberajúca sa ženami a ich postavením nielen v spoločnosti, ale aj v domácnosti, ich tradičnými rolami a potrebou ich zmeniť či prehodnotiť – presne tým všetkým v pondelok  8. marca 2021 rezonovala Praha a online svet.

„Myslím, že práve v tejto dobe, ktorá je pre nás všetkých mimoriadne ťažká, je nutné vyslať ženám jasný odkaz – sme s vami, záleží nám na vás, a aj keď sa nemôžeme stretávať, naša snaha má jasný cieľ: Zdieľanie. Podpora. Ženská spolupatričnosť. Spoločne máme svetu čo povedať,“ tvrdí PR & advertising supervízorka spoločnosti AVON Dajana Hričovec.

Online konferencia bola rozdelená na štyri časti, v ktorých sa moderátorka Adela Vinczeová spolu s inšpiratívnymi ženami dotkla niekoľkých aktuálnych tém. Tiež sa nebála odkryť mnohé spoločenské problémy a stereotypné názory. „Napriek tomu sa naša konferencia niesla v optimistickom duchu a vzájomným zdieľaním nám šlo o jediné. Pomôcť tomu, aby bolo hlasy žien viac počuť, dodať ženám nádej a silu postaviť sa zmenám čelom,“ hovorí Dajana Hričovec. Konferencia CHANGE IS A CHANCE sa tak venovala dôležitosti zastúpenia žien na významných pracovných pozíciách, ženám v biznise a na top manažérskych pozíciách, poukázala na genderové stereotypy a dôležitosť zmien. Medzi hosťami sa objavili speváčka Dara Rolins, hejtmanka Stredočeského kraja Petra Pecková, predsedkyňa Akadémie vied Eva Zažímalová, astrobiologička Michaela Musilová či cukrárka Iveta Fabešová. Všetky hovorili o svojom postavení, výzvach i zmenách v spoločnosti. Skrátka, CHANGE IS A CHANCE.

Avon sa témam prízvukujúcim ľudské zdravie, rovnaké príležitosti či problematike násilia na ženách venuje dlhodobo, intenzívne a s maximálnou prioritou. Je nielen lídrom na kozmetickom trhu, ale aj v rámci CSR aktivít. Ak ste si nestihli rozhovory s inšpiratívnymi ženami pozrieť na živo počas online konferencie, nájdete ich na Youtube-ovom kanáli spoločnosti Avon.

Link: www.youtube.com

foto: AVON

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu