Motorola oznamuje oficiálne partnerstvo s vychádzajúcimi tenisovými hviezdami Sebastianom Kordom a Brandonom Nakashimom

0
614

Motorola oznámila dva atraktívne prírastky do svojho okruhu športových partnerov – Sebastiana Kordu a Brandona Nakashimu, ktorí patria k najsľubnejším mladým tenisovým hviezdam. V rámci viacročného partnerstva budú obaja hráči exkluzívne nosiť ikonické „batwing“ logo Motorola na ľavom ramene svojich súťažných dresov a mimo kurt budú používať ikonický telefón motorola razr 5G. Tieto partnerstvá sú súčasťou snahy spoločnosti Motorola podporovať mladých ľudí a pomáhať im dosahovať ich ciele.

Sebastian Korda, syn českej tenisovej legendy a bývalého 2. hráča rebríčka ATP Petra Kordu, už vo svete tenisu zanecháva svoju stopu. Korda, bývalá svetová juniorská jednotka, postúpil po výhre nad Diegom Schwartzmanom do štvrťfinále turnaja 2021 ATP Masters 1000 v Miami a zaradil sa na svoje doteraz najlepšie 62. miesto. V roku 2021 Sebastian začal svoje ťaženie impozantným víťazstvom nad prvým nasadeným Američanom Johnom Isnerom na ceste k svojmu prvému finále na ATP Tour v Delray Beach.

Nadviazal tak na úspešnú sezónu 2020, kedy porazil 1. nasadeného Američana Johna Isnera a dosiahol svojich prvých troch víťazstiev na úrovni tour na turnaji 2020 Roland Garros ako svetový hráč č. 213. Stal sa prvým Američanom po Michaelovi Russellovi (2001), ktorý sa pri svojom turnajovom debute prebojoval do štvrtého kola.

Brandon Nakashima je v súčasnej dobe americká jednotka v kategórii do 20 rokov. Narodil sa v San Diegu a úplne ovládol juniorský okruh. Vrcholom jeho juniorskej kariéry bolo víťazstvo vo finále ITF Junior Masters v čínskom Chengdu v roku 2018. Potom, čo na jar 2019 odohral jeden semester univerzitnej ligy na University of Virginia, bol vyhlásený nováčikom roka Konferencie atlantického pobrežia (ACC), začal svoju profesionálnu kariéru a začal okamžite stúpať v rebríčkoch. Svoj prvý štart v ATP tour odohral v roku 2020 na turnaji v Delray Beach, kde sa stal najmladším štvrťfinalistom tejto súťaže po Kei Nishikorim, ktorý sa do štvrťfinále prebojoval v roku 2008.

Brandon vyhral prvý zápas hlavnej súťaže Grand Slam v roku 2020 na US Open , kde porazil Pabla Lorenziho a v štyroch tesných setoch v 2. kole prehral s Alexandrom Zverev, ktorý následne postúpil do finále. Brandon zatiaľ získal dva challengerové tituly ATP a v najbližších mesiacoch sa môže dostať medzi 100 najlepších hráčov.

James Atkins, marketingový riaditeľ spoločnosti Motorola v Európe, povedal: „Sebastian a Brandon patria k najsľubnejším tenisovým hráčom, majú veľké ambície a sú jednoznačne orientovaní na úspech. Cesta k nemu môže byť dlhá, nákladná a niekedy osamelá, takže pre nás bolo dôležité ich v rámci tohto partnerstva podporovať ako na kurte, tak aj mimo neho. Pomáhať ľuďom k úspechu prostredníctvom technológií je jedným z našich hlavných princípov, takže keď sa nám naskytla príležitosť tieto fenomenálne športové talenty podporiť, bolo to pre nás jednoduché rozhodovanie.“

„Vlaňajší rok nám všetkým ukázal, ako dôležité je zostávať v kontakte s našimi blízkymi. Profesionálny tenis je šport, kde sú hráči pod nesmiernym tlakom a medzi cestovaním, tréningom a súťažami môže byť ťažké zostávať v spojení. Nesmierne nás teší, že môžeme Sebastianovi a Brandonovi v tomto smere pomôcť jedným z našich najlepších 5G zariadení a poskytnúť im podporu, akú potrebujú, aby zo seba mohli vydávať to najlepšie.“

„Veríme, že obaja majú pred sebou žiarivú budúcnosť a sme nesmierne hrdí na to, že ich môžeme podporovať pri ich ceste nahor po profesionálnych tenisových rebríčkoch. „

Obaja mladí hráči budú v júni štartovať na legendárnom turnaji vo Wimbledone a potom sa vrátia do USA na seriál US Open.

Právne vylúčenie zodpovednosti

MOTOROLA, štylizované logo M, značka MOTO a skupina značiek MOTO sú ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. LENOVO a LENOVO LEGION sú ochranné známky spoločnosti Lenovo. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. © Lenovo 2021. Všetky práva vyhradené.

* Založené na kombinácii modemu Qualcomm X55 a pripojenie k technológii 5G; vyžaduje servisný plán 5G a pokrytia 5G sietí (k dispozícii v určitých oblastiach v roku 2020, potom sa rozširuje – podrobnosti viď operátor).

foto: Lenovo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu