Tvoj letný drink roku 2020 je tu! Objav neobyčajnú chuť machovky peruánskej, ktorú každý pozná ako dokonalú ozdobu dobrého drinku. Z tejto známej andskej malej bobule bohatej na beta-karotén a bielkoviny, vytvoril waterdop® neodolateľný osviežujúci drink VIBE, ktorý prichádza v špeciálnej letnej limitovanej edícii. Novinka waterdrop® VIBE je unikátnou kombináciou superfoodu machovky peruánskej a rozmarínu doplnená osviežujúcou mätou. V každom mikrodrinku VIBE nájdeš okrem vitamínu A, ktorý obsahuje machovka peruánska, aj vitamín C, E a B6.

Priprav sa na horúce leto a dopraj si osviežujúci drink VIBE. V limitovanej fľaši s unikátnym letným dizajnom si každý užije nový waterdrop® drink. Vyber si nerezovú fľašu VIBE pre tvoju kabelku, v 0,5 alebo v 1 litrovom prevedení. V edícii VIBE nájdeš aj novú sklenenú fľašu s oranžovým vrchnákom a ochranným obalom a tiež dizajnové bavlnené alebo chladiace tašky. 

Prekvap svojich priateľov a priprav im lahodný drink v exkluzívnom shakeri, ktorý predstavuje waterdrop® v svojom portfóliu prvýkrát, rovnako ako praktickú silikónovú  formu na ľad, ktorej tvar je prispôsobený hrdlu fľaše. Pre členov vernostného klubu sú v ponuke štýlové nerezové poháre, ktoré udržia teplotu drinku.

Nechaj sa uniesť okamihom, ktorý ti zostane navždy. VIBE. Viac informácií nájdete na www.waterdrop.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu