V lete dovolenkujeme, chodíme na túry i oddychujeme. Je to zároveň aj čas, keď sa môžeme viac venovať sebe vrátane nôh, hoci práve teraz obvykle kozmetické služby sú neraz nedostupné kvôli dovolenkám. Výborné riešenie má pre nás Dermacol: prichádza s novinkami pre krajšie nôh. Práve predstavil dve nové masky na nohy, ktoré oceníte napríklad v prípade, ak expresný termín na pedikúru už nedostanete, ste na dlhšej dovolenke v zahraničí či na chate v horách. Stačí si masky pribaliť do batožiny…

Zbohom, drsné chodidlá

Najjednoduchším riešením, ako sa zbaviť suchej a zhrubnutej kože na chodidlách sú exfoliačné masky. Novinka od Demacol vo forme ponožiek obsahuje prírodné kyseliny a kyselinu salicylovú, ktoré účinne odstraňujú odumreté kožné bunky. Urea a bambusový extrakt suchú pokožku hĺbkovo hydratujú a podporujú jej regeneráciu.

Exfoliačná maska na nohy v ponožkách, Dermacol, cena 4,99 eur.

Intenzívna hydratácia

Keď máte kožu na nohách suchú až popraskanú, postará sa o to fegeneračná maska. Intenzívna kúra v podobe regeneračnej masky od Dermacol poskytne nohám úľavu, hydratáciu a regeneráciu. Obsahuje bambucké maslo, panthenol, makadamiový a kokosový olej, ktoré intenzívne zmäkčujú a vyživujú namáhanú kožu chodidiel. Stačí nasadiť ponožky a relaxovať!

Regeneračná maska na nohy v ponožkách, Dermacol, cena 4,99 eur.

Pripravila: Zuzana Šimová

Foto: Dermacol a unsplash.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu