Osvetlenie interiéru je dôležitým doplnkom v našich domovoch

0
299
osvetlenie interiéru

Krásnych lámp nie je v interiéri nikdy dosť! Rýchlosťou svetla premenia každú miestnosť, vytvoria atmosféru, rozžiaria a ozdobia váš domov. Zaujímavá lampa je ako dobrá kabelka – dodáva charakter celému stylingu.

Objavte nové modely z novej kolekcie od Westwing: Lights On by Westwing Collection a nájdite svoju oslnivú hviezdu aranžmánu. Minimalizmus, Scandi alebo Vintage – ktorý štýl si vyberiete?

V zimnom období sa dni skracujú,  vstávame za tmy a z práce chodíme tiež až po zotmení. Nedostatok svetla vplýva na našu náladu, pohodu. Aj preto je osvetlenie interiéru dôležitým doplnkom v našich domovoch. Stane sa ním, ak si ho predstavíte ako úžitkový detail miestnosti, a nie len ako niečo, čo dodáva priestoru estetickú hodnotu. Správne osvetlenie je neopísaným prvkom, ktorý posúva dizajn interiéru na vyššiu úroveň. „Dobre vybrané svietidlá nie sú len funkčným osvetlením. Sú tiež prvkom celého interiéru, ktorý odráža náš štýl a vytvára domácu atmosféru. Vnímam ich ako trojrozmerné umelecké diela, ktoré ovplyvňujú aranžmán, aj keď nie sú zapnuté“, hovorí Alexandra Tobler, kreatívna riaditeľka Westwing Collection.

To, aké osvetlenie interiéru si vyberiete a ako ho usporiadate, si dôkladne zvážte: bez starostlivo premysleného plánu dokonalý efekt pravdepodobne nedocielite. Najprv by ste sa mali zamyslieť nad tým, na čo danú miestnosť využívate a na základe toho, čo očakávate od osvetlenia v nej. V neposlednom rade je potrebné vziať do úvahy, či máte na lampu dostatočný priestor a či je aj zásuvka v dosahu.

osvetlenie interiéru

Kombinácie rôznych druhov lámp oživia interiér a poskytnú svetlo, ktoré skrášli váš domov. Každá lampa má svoje prednosti a Westwing vám preto ukáže, ako sa každý z ich nových modelov z kolekcie Lights On by Westwing Collection dá naplno využiť:

Veľká lampa na čítanie „Reyna“ zaujme svojim geometrickým tvarom. Pevný, trojuholníkový podstavec, vyrobený z travertínu, jej poskytuje stabilitu a eleganciu.

Hubové lampy vo vintage štýle sú dnes už v interiéri nenahraditeľné. Naša novinka a zároveň najpredávanejší model „Walter“ je teraz dostupný v bezdrôtovej LED verzii. Môžete ho teda umiestniť kamkoľvek chcete.

Lampa „Mirelle“ je hviezdou aranžmánu. Jeho vintage vzhľad je vytvorený kombináciou zlata a tmavo zeleného skla.

To je len pár ukážok z najnovšej bohatej ponuky Westwing, z ktorej si iste vyberiete to práve osvetlenie do vášho domova.

osvetlenie interiéru

Pripravila: Sabína Báthoryová
Foto: Westwing

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu