Pracovať u najlepšieho zamestnávateľa môžeš aj bez praxe

0
795

McDonald’s je jednou z najúspešnejších spoločností na svete a rovnako tak i dôležitým zamestnávateľom a dobrým susedom. Zamestnancom a uchádzačom o prácu ponúka veľké spektrum príležitostí a možností na kariérny rast. Vďaka rôznym formám dlhodobých či krátkodobých pracovných pomerov a flexibilných podmienok môžu uplatnenie v spoločnosti McDonald’s nájsť študenti, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby alebo seniori.

Spoločnosť McDonald’s sa už po tretíkrát v rade teší prvenstvu v ankete Najzamestnávateľ roka. Prestížne ocenenie za rok 2020 získala spoločnosť  v kategórií Cestovný ruch, gastro a hotelierstvo, kde sa oň uchádzalo 25 firiem. McDonald’s na Slovensku pôsobí už 25 rokov a aktuálne zamestnáva približne 2 700 ľudí, ktorým ponúka stabilnú prácu, flexibilné podmienky či príležitosti na kariérny rast.

Žiadna prax, žiadny problém

Príležitosť pracovať v spoločnosti McDonald’s dostane ten záujemca, ktorý prejde úvodným výberovým procesom. Podmienkou sú osobné predpoklady a chuť pracovať v tíme. Uchádzač o zamestnanie nemusí mať ani predchádzajúce skúsenosti v gastro segmente. Pri nástupe prechádza každý zamestnanec úvodným tréningom, ktorý ho dôkladne zaškolí na danú pozíciu. Dĺžka tréningu sa líši podľa typu úväzku a sprevádza ho ním skúsený mentor. V McDonald’s je jediným meradlom hodnotenia zamestnancov ich pracovné nasadenie, výsledky a úsilie na sebe pracovať. Všetci preto majú rovnakú príležitosť na ďalší profesionálny rast či postupovanie po kariérnom rebríčku.

Rodinná atmosféra

V reštauráciách McDonald’s vždy panuje dobrá a rodinná atmosféra. Tímový duch pomáha spoločnosti dosahovať tie najlepšie výsledky, vďaka ktorým je McDonald’s lídrom v gastro segmente na Slovensku. Filozofiou firmy je podpora rovnosti a inklúzie, čo v praxi znamená, že pracovné podmienky majú všetci zamestnanci rovnaké bez ohľadu na vek, pohlavie, rasu alebo vierovyznanie. Priateľskú atmosféru znásobuje aj fakt, že všetci zamestnanci si od prvého dňa tykajú a navzájom pomáhajú.

Obľúbené benefity

  • Mnohých zamestnancov aj uchádzačov o zamestnanie pozitívne prekvapí nadpriemerná výška mzdy.  
  • Zamestnanci dostávajú od spoločnosti McDonald’s online benefit kartu, ktorá je súčasťou aplikácie a obsahuje zľavy na produkty reštaurácie. Zamestnávateľ zároveň prispieva na stravu každého zamestnanca.
  • Spoločnosť McDonald’s si nesmierne váži nasadenie svojich zamestnancov a poskytuje individuálne bonusy za pracovný výkon.
  • Flexibilita pre McDonald’s nie je len slovo. McDonald´s ponúka rôzne typy úväzkov. Umožňuje flexibilne plánovať zmeny tak, aby boli všetci zamestnanci spokojní. Zmeny je možné naplánovať priamo v reštaurácii alebo na diaľku cez web.
  • McDonald’s ponúka svojím  zamestnancom aj nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, odborné vzdelávanie a tréningy, či preplácanie športových aktivít.
  • Nechýbajú ani odmeny za hospodárske výsledky, či za pracovné a životné jubileá. Samozrejme, poskytovanie nápojov, stravy či ovocia nad rámec zákona sú pre spoločnosť samozrejmosťou.

Každá reštaurácia McDonald’s ponúka aj rôzne benefity naviac, ktoré sa môžu líšiť podľa lokality či pracovnej pozície. Všetky možnosti sú predstavené priamo na osobnom pohovore.

foto: McDonald´s

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu