TOISON 0.0% dopĺňa portfólio slovenskej značky remeselných ginov, ktoré majú na konte niekoľko prestížnych medzinárodných ocenení za chuť aj dizajn. Nealko gin si zachováva svoju typickú borievkovú chuť, ale je úplne bez alkoholu. Dopriať si ho tak môžete kedykoľvek a kdekoľvek, bez limitov a obmedzení. Je tiež ideálnym spoločníkom na práve prebiehajúci suchý február. 

Chuť ginu, ale bez alkoholu

Nealkoholický spirit TOISON 0,0% chutí po borievkach, lúčnych kvetoch a citrusoch. Má v sebe „iskru Londýna“, presne ako klasický gin, no neobsahuje alkohol. Vzniká ako výťažok z destilácie borievok, lúčnych bylín a má herbálne a citrusové tóny. Je vhodný na prípravu drinkov v štýle „gin&tonic“, ale aj na experimentovanie s rôznymi inými variáciami. Môžete si tak vytvoriť svoj obľúbený koktail – samozrejme, v nealko verzii. 

Zážitky bez limitov 

Doprajte si pôžitok vďaka TOISON 0,0% aj v situáciách, ktoré to nedovoľujú. Pre šoférov, tých čo ráno vstávajú do práce alebo objaviteľov, ktorí radi skúšajú nové veci. Už žiadne limity a obmedzenia na domácej párty, biznis stretnutí alebo konferencií. Zabávať sa dá aj bez alkoholu! Druhý mesiac v roku zároveň patrí bezalkoholovej výzve „suchý február“. Oslávte ho, ako sa patrí, spolu s TOISON 0,0. 

Portfólio obľúbených ginov

Slovenská značka TOISON má na svojom konte už niekoľko prestížnych svetových ocenení za dizajn aj chuť. Ich TOISON dry gin,  červená verzia TOISON RUBY RED  a limitovaná edícia TOISON MEAD BARREL sa môžu pýšiť oceneniami ako Red Dot Design Award, Pentawards, IWSC, Gin Master či World Gin Awards. Giny sa vyrábajú v destilérke Likérka v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice. Likérka je okrem toho aj dizajnovým aperitív barom a kaviarňou a jej dizajnový interiér má na svojom konte prvé miesto v kategórii interiérov HoReCa v rámci súťaže INSAID Awards a nomináciu na architektonické ocenenie CE.ZA.AR.

Foto: Likerka

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu