Randenie s kolegom má svoje pravidlá. Ujasnite si ich radšej vopred

Keď to nevyjde, určite nechcete mať v práci človeka, pred ktorým sa budete skrývať alebo v tom najhoršom meniť prácu.

Je sexy, viete presne, akú má prácu, ako si ju plní, kedy chodí z práce domov a že nikoho nemá. Hneď na začiatku máte o ňom veľa dôležitých informácií, ktoré bežne nezískate len tak. Predtým, ako však vaše srdce vzplanie alebo sa na firemnej party utrhnete z reťaze, myslite trocha dopredu. Verte, že sa vám to bude hodiť.

Nepodceňujte úvahy o budúcnosti

Toto nie je úplná klasika vzťahu, že si s ním niečo začnete a keď to nevyjde, nikdy ho nemusíte vidieť, nemusíte odpísať alebo si zmeníte číslo. Tu ho budete stretávať a nebudete sa môcť stále skrývať. Preto si dopredu obaja vyjasnite, čo jeden od druhého chcete a keď neviete, ako to bude pokračovať, aspoň sa dohodnite na tom, že to zvládnete ako dospelí ľudia a so cťou.

Stále spolu

Uvedomte si, že keď spolu chcete ostať, dennodenne sa uvidíte a nemôžete pred ním po hádke zdrhnúť do práce. Budete spolu v jednej kancelárii a potom spolu líhať do jednej postele. Prvý rok, dva to môže byť príjemné. Ale ste si istí, že aj po tom? Samozrejme, je to na ľuďoch a na tom, ako si to aj v tej práci zariadite. Dá sa predsa všetko.

Keď to nevyjde

Vrátime sa k tomu, keď to nevyjde. Treba si to teda dopredu prediskutovať, život je predsa taký a nie vždy všetko musí vyjsť. A keď sa z neho vykľuje hajzel alebo z nej mrcha, tiež sa v práci nemusíte rozprávať s každým.

By Diamond

Foto: tumlbr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu