Šperky pre výnimočné ženy z MONDE D’ALEXANDRA

0
1476

V predvianočnom čase hľadáme skvelé tipy na darčeky pre svojich blízkych. Jedným z osvedčených tipov sú šperky. Našli sme a chceme vám predstaviť originálnu značku – Monde D’Alexandra. V ponuke má exkluzívne šperky a doplnky určené na denné nosenie aj na výnimočné príležitosti. Ich základnou črtou je krásny dizajn, hravosť, kombinovateľnosť, originalita, rešpekt k prírode a v neposlednom rade kvalita použitých materiálov.

Inšpirácie svetovými mestami

Známa slovenská značka šperkov a doplnkov Monde D’Alexandra v čase pandémie koronavírusu a frustrácie z toho, že nemôžeme cestovať a spoznávať nové miesta, pripravila pre svojich klientov kolekciu CITY WOMAN. Jej návrhárky Alexandra Madrová a Michaela Schön sú vášnivé cestovateľky, ktoré dôverne poznajú atmosféru mnohých miest vo svete.

Inšpirovali sa napríklad Londýnom, Barcelonou či Šanghajom a šperkami sa snažili vystihnúť nielen konkrétne mesto, ktoré rady navštevujú a milujú, ale aj priblížiť, zhmotniť v ňom žijúcu ženu, jej eleganciu, krásu a sebavedomie. Kolekcie šperkov nazvaných Londýn, Paríž, New York, Šanghaj, Benátky či Barcelona sa tak v ich podaní stali synonymom ženskosti a elegancie. Môžeme si medzi nimi nájsť svoje obľúbené mesto a tiež seba v ňom. Pozostávajú vždy  z náhrdelníka, náramku a náušníc. Spoločným prvkom novej kolekcie sú riečne perly, vysoká kvalita všetkých použitých komponentov a cielené nepoužívanie plastov.

Elegantné šperky sú ideálnym tipom nielen na obdarovanie milovanej manželky, priateľky na Vianoce, ale pri výnimočných príležitostiach iste potešia každú ženu po celý rok.

Ekologické zásady mladej značky

 „Našou hlavnou myšlienkou je tvorba klasických, ale aj originálnych limitovaných kolekcií, za ktorými stojí príbeh alebo myšlienka, ktoré chceme odovzdať ďalej ľuďom,“ zdôrazňuje zakladateľka značky Alexandra Madrová, ktorá sa navrhovaniu šperkov a doplnkov venuje už od roku 2005. Svoj cit pre eleganciu a rešpekt k prírode a zvieratám pretavila aj do značky Monde D´Alexandra. Viaceré kolekcie doplnkov sú jej osobným vyjadrením úcty a lásky k prírode. Za značkou stoja v súčasnosti dve kreatívne návrhárky. Okrem Alexandry pracovala na tvorbe novej kolekcie aj Miška, ktorá ich aj ručne vyrába.

Alexandra Madrová a Michaela Schön sa riadia  vlastnými zásadami. Patrí k ním vysoká kvalita a úcta k prírode a zvieratám. Na svoje šperky a doplnky nepoužívajú nič, čo by zbytočne zaťažovalo našu planétu. „Snažíme sa minimalizovať použitie plastov a ďalších nerozložiteľných materiálov, ktorých odpad poškodzuje životné prostredie,“ dopĺňa kolegyňu Miška. Nemíňajú zbytočne ani kvalitný materiál. Na nové módne kúsky pokojne využívajú komponenty zo starých šperkov, veď riečne perly nestarnú. „Pri kolekciách doplnkov – kabelkách, taštičkách, peňaženkách, hodvábnych šatkách, okuliaroch  s drevenými rámami či ekologických sviečkach, diárovch a zápisníkoch, ktoré tiež navrhujeme a vyrábajú sa na Slovensku v limitovaných sériách, sa inšpirujeme prírodou, ohrozenými zvieratami, ročnými obdobiami a výnimočnosťou ženy. Zapájame sa tiež do rôznych projektov určených na záchranu zvierat a prírody a aj časť z predaja vybraných kolekcií ide do týchto projektov,“ prechádza Alexandra Madrová k svojej druhej veľkej záľube a poslaniu. V tejto oblastí sa angažuje už od svojich tínedžerských rokov. Najprv ako dobrovoľníčka, dnes už ako známa aktivistka. „Teší ma, že záujem o ekológiu, šetrné správanie sa k prírode ako aj o ochranu ohrozených zvierat sa u nás stále zvyšuje. Naše projekty a prednášky sú žiadané a venujem sa im stále viac,“ dodáva spokojne.

Monde D´Alexandra chce ženám pomôcť nájsť aj prostredníctvom elegantných a jedinečných šperkov a doplnkov radosť v dennom kolobehu života. Stačí sa dať zlákať ich stálou ponukou i novinkami. Šperky a doplnky  Monde D’Alexandra si možete kúpiť v showroome v hoteli Double tree by HILTON v Bratislave, ale aj online v e-shope na www.mdalexandra.sk.

foto: Monde D´Alexandra

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu