Spoločnosť Motorola uzavrela partnerstvo so spoločnosťou GuRu, aby priniesla prvú bezdrôtovo napájanú technológiu

0
734

Spoločnosť Motorola oznámila, že uzatvorila partnerstvo so spoločnosťou GuRu Wireless, Inc., globálnym lídrom v oblasti prispôsobiteľných riešení bezdrôtového napájania, s cieľom zabezpečiť bezdrôtové napájanie smartfónov Motorola.

Dnes sa spoliehame na to, že nám naše smartfóny pomôžu vykonávať viac činností a pomôžu robiť veci lepšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Požadujeme schopnosti ako flexibilita a prenosnosť pre lepšiu dostupnosť, preto bezdrôtová technológia ešte nikdy nebola taká dôležitá.

Výsledky transformačnej inovácie spoločnosti Motorola poskytujú nebývalú schopnosť vyvíjať prvé smartfóny, ktoré budú napájané bezdrôtovo do metrovej vzdialenosti využitím inovatívnej GuRu technológie.

„V spoločnosti Motorola neustále pracujeme na tom, aby sme priniesli na trh inovácie, ktoré môžu zlepšiť život našich spotrebiteľov. S týmto riešením poskytneme pohľad na slobodu a flexibilitu, ktorú si môžu používatelia vychutnať vďaka revolučnej technológii bezdrôtového napájania,” uviedol Dan Dery, viceprezident spoločnosti Motorola. „V spolupráci s GuRu si predstavujeme vzrušujúcu novú generáciu bezdrôtovo napájaných zariadení.”

GuRu RF Lensing™ poskytuje zariadeniam watty výkonu na metre, prinášajúc spotrebiteľským zariadeniam novú vlnu energie. Táto patentovaná technológia predstavuje revolúciu v spotrebiteľských skúsenostiach a pomáha odstraňovať každodenné  starosti s napájaním. Patentované miniatúrne modely spoločnosti GuRu umožnia zariadeniam presný prenos pripojenia na veľké vzdialenosti. Spoločnosti Motorola a GuRu budú spolupracovať tak, aby zodpovedali prísnym požiadavkám spoločnosti Motorola na kvalitu a energetickú účinnosť a bezpečnosť.

„Inovácie boli vždy súčasťou DNA spoločnosti Motorola. Spoločnosť dlhodobo obohacuje náš život ekosystémom inteligentných zariadení a riešení,” povedal Florian Bohn, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti GuRu. „Sme nadšení, že môžeme spojiť sily s lídrom v odbore, ktorého cieľom je zlepšiť spotrebiteľskú skúsenosť. Spoločne predstavíme skutočnú mobilitu pre prenosné inteligentné zariadenia a senzory IoT.” Spotrebitelia naďalej požadujú produkty, ktoré nielenže držia krok s rušným životným štýlom, ale riešia aj ich špecifické potreby, napríklad technologické riešenia ponúkajúce prenosnosť bez kompromisov v oblasti funkčnosti. V partnerstve so spoločnosťou GuRu, ktorá umožňuje bezdrôtové napájanie, robí spoločnosť Motorola ďalší krok vo svojom záväzku poskytovať inteligentnejšiu technológiu všetkým. Môžete sa tešiť na ďalšie novinky už v najbližších mesiacoch!

foto: Motorola

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu