Starbucks otvoril prvú kaviareň na východnom Slovensku

0
1187

Starbucks rozširuje počet svojich kaviarní na Slovensku na deväť. V piatok, 6. augusta, otvoril prvú kaviareň na východe krajiny, v Prešove. Ten sa stal štvrtým mestom v rámci Slovenska, v ktorom môžete navštíviť obľúbenú sieť kaviarní. Prevádzka s rozlohou 163 m2 ponúka 66 miest na sedenie a nachádza sa na prízemí v obchodnom centre Novum. Prevádzkovateľom kaviarní Starbucks na Slovensku je spoločnosť AmRest Coffee.

Príchod do nového regiónu je pre nás vždy veľkým krokom. Tešíme sa, že budeme môcť sprostredkovať jedinečný kávový zážitok Starbucks aj zákazníkom v Prešove, ktorí na otvorenie našej kaviarne netrpezlivo čakali,“ hovorí Grzegorz Kazmierczak, regionálny prevádzkový riaditeľ Starbucks pre Slovensko a Českú republiku. 

Zákazníci si môžu svoje obľúbené nápoje vychutnať priamo v priestoroch príjemnej kaviarne ladenej do prírodných farieb, ale aj v rámci interiérovej terasy v nákupnom centre a vonkajšej krytej terasy počas príjemných letných dní. Okrem širokej ponuky nápojov, sendvičov a dezertov si zákazníci v novej kaviarni môžu vybrať aj zo sezónneho menu či čerstvých sendvičov a zákusky. V ponuke je taktiež zrnková káva, obľúbené kávové kapsuly, hrnčeky, tumblery či príslušenstvo na prípravu kávy v pohodlí domova. V kaviarni sú pre zákazníkov v rámci miest na sedenie štandardne dostupné aj elektrické zásuvky a Wi-Fi pripojenie zdarma.

foto: Starbucks

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu