Trenčín mesto módy sa vracia!

Legendárna výstava Trenčín mesto módy po rokoch opäť odprezentuje to najkvalitnejšie, čo v oblasti módy ponúka domáci a český trh. Počas dvoch dní, 22. a 23. septembra, sa návštevníci môžu tešiť na 6 pavilónov plných prezentácií úspešných značiek, uznávaných módnych návrhárov, ale i malovýrobcov či šikovných hand-made tvorcov. Presvedčte sa o návrate legendy aj vďaka spoločnosti BEPON – hlavnom reklamnom partnerovi výstavy.

História výstavy Trenčín mesto módy siaha až do roku 1963. Dlhodobá tradícia pretrvala až do roku 2008, kedy sme naposledy mohli zažiť stretnutie odbornej, ale aj širokej verejnosti za účelom podpory a zviditeľnenia všetkých kvalitných slovenských a českých výrobcov, originálnych a lokálnych dizájnerov a ľudí s remeselnou zručnosťou. Koniec septembra sa pod záštitou predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslava Baška a primátora mesta Trenčín Richarda Rybníčka táto jedinečná udalosť opäť zopakuje.

Na mieste sa predstaví viac ako 130 kvalitných medzinárodných vystavovateľov, ktorí spolu zaplnia 18.000 m2  výstaviska Expo Center v Trenčíne. Tešiť sa môžeme na prezentáciu doplnkov, bižutérie, detského oblečenia, obuvy, kabeliek, plaviek, spodnej bielizne, pančušiek a ponožiek, látok, a koženných výrobkov. Súčasťou výstavy bude prezentácia slovenskej histórie odievania sa v podobe výstavy krásnych tradičných ľudových krojov, hudobné vystúpenia známych spevákov, kapiel, tanečných súborov, módne prehliadky, fashionworkshopy, zaujímavé prednášky.

Chýbať nebudú ani súťaže: TOP dizajnér roka pre mladých dizajnérov kde víťaz získava slušnú finančnú hotovosť na možnosť zúčastniť sa o rok známeho fashion weeku v Európe. Ocenenie pre najkvalitnejšie výrobky a najúspešnejšie firmy prinesie tradičná súťaž ZLATÁ FATIMA, v rámci ktorej prebehne vyhlásenie Legendy módy. V porote budú uznávaní módni žurnalisti, módni navrhári, ale aj odborníci v odevnom priemysle ako módny návrhár Josef Ťapťucha, Doc. Júlia Sabová, módna návrhárka Mária Štraneková, úspešná módna žurnalistka Dana Lapšanská alebo módny návrhár Boris Hanečka.

Legenda slovenskej módy v Trenčíne ožíva po niekoľko ročnej odmlke aj vďaka slovenskej značke BEPON. Spoločnosť sa hneď pri svojom vzniku v roku 1993  stala držiteľom ZLATEJ FATIMY vďaka jedinečným akrilovým pančuchovým nohaviciam, ktoré sa v tej dobe začali vyrábať v Hliníku nad Hronom. Následným otvorením prvej vlastnej kamennej predajne v Bratislave spustili vlnu úspešného podnikania a aktuálne disponujú 90-timi predajňami na Slovensku, ale aj v Čechách. Práve BEPON, líder v oblasti predaja pančuchového a ponožkového sortimentu, sa stal hlavným reklamným partnerom vracajúcej sa legendy – výstavy Trenčín Mesto Módy.

Zástupcovia spoločnosti BEPON sa na vás tešia s množstvom noviniek v pavilóne číslo 6, trenčianskeho výstaviska Expo Center už 22.-23.9.2017.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu