Učesaná – neučesaná s Invisiblewear®

0
797

Účesy, ktoré vyzerajú, že ste práve vstali a len vlasy stiahli do copu sú stále v móde. Nedbalá elegancia, prirodzenosť a oslobodenie od komplikovanej každodennej rutiny – to sú základné kamene radu Paul Mitchell® Invisiblewear®. Odložte zložité stylingy a užite si pocit slobody.

Invisiblewear® Memory Shaper™ 

 Nedbalá definícia. Poddajná pamäť.

Vytvorte si účes, ktorý nie je príliš upravený, navyše s obnoviteľnou pamäťou a bohatým leskom. Tento gél na vlasy, ktorý je ideálny pod fén alebo na suché vlasy a vytvára bez námahy nedbalý vzhľad vlasov. Ľahká receptúra ​​je naplnená láskavcom, ktorý zanecháva vlasy na dotyk hebké pre lepšiu ovládateľnosť.

250 ml, 21,78 €

Invisiblewear® Pump Me Up™ 

Textúrovací púder pre okamžitý objem.

Textúrovací púder prináša okamžite úžasný objem jemným a zľahnutým vlasom. Rýchlo a ľahko ho nanesiete ku korienkom, kde posilní objem vlasov, takže vyzerajú neuveriteľne husto a plné života. Nebuďte smutná zo svojich jemných vlasov – doprajte im sexi tajnú vzpruhu s Invisiblewear® Pump Me Up ™.

10 g, 32,55 €

Invisiblewear® Undone Texture Haispray

Okamžitá textúra. Prirodzený objem

Tento lak na vlasy vytvára okamžite sexi originálnu textúru a objem. Zjemňuje a dodáva život zľahnutým  jemným vlasom a prirodzený pohyb a vzhľad vlasom na druhý deň. Super ľahká receptúra ​​je naplnená láskavcom, ktorý zmäkčuje pramene a tak sa ľahšie upravujú.

197 ml, 25,64 €

V predaji v kaderníckych salónoch www.paulmitchell.cz/salony alebo na eshop.paulmitchell.cz 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu