Vianočná poradňa: Čo darovať pod stromček?

Rok čo rok si lámete hlavu nad tým, čím potešiť svoju mamu, sestru alebo priateľku na Vianoce? Inšpirujte sa tromi úspešnými ženami, ktoré za vás vybrali tie najúžasnejšie darčeky od TOUS.

Kabelka do každej ruky

Hodiny sa promenádovať po prehriatom nákupnom centre, predierať sa v dave ľudí a na preťaženej verejnej wifi hľadať posledné vianočné inšpirácie. Pre niekoho je nakupovanie darčekov nočnou morou, pre druhého skvelou zábavkou a časom na kreatívne sebarealizovanie. Herečka, spisovateľka a mama dvoch navlas rovnakých princezien Kristína Farkašová sa radí do druhej skupiny.

„Musím priznať, že som dokonalou vymýšľačkou vianočných darčekov. Rada nimi citovo vydieram a dojímam obdarovaného. To je voľajaká úchylka,“ prezrádza na seba herečka. Ak sa nachádzate na Kristíninom vianočnom zozname, sklamaní teda rozhodne nebudete. „Ale čo sa týka darčekov pre mňa, asi starnem. Čím väčšia klasika, tým lepšie. Teplučké podkolienky, jemný sveter, hravé šperky či klasická kabelka. Šikla by sa mi taká jednoduchá čierna do koča i do voza, s medveďom ideálne.

Hrnce len ozajstným gazdinkám

Tieto Vianoce zabudnime na všetky praktické darčeky typu nepriľnavý hrniec, teflónové panvice či super ľahké žehliace dosky. Ženy chcú byť pekné a chcú sa páčiť. Tak sa im to nebojme splniť, veď príležitosť na vianočnú štedrosť je tu len raz do roka. Hoci vianočné darčeky sú druhoradé (s prižmúrením oboch očí), omnoho dôležitejšia je rodinná atmosféra a pohoda v teple domova.  

Podobne to vidí aj stylistka a módna blogerka Mirka Dobiš Michalková, ktorá pri výbere darčekov zostáva verná svojmu osobnému vkusu. „Keď obdarovávam blízkych, neraz sa pristihnem pri tom, že vyberám niečo, po čom sama túžim. Tento rok je mojím favoritom výrazný prsteň – solitér, ktorý doplní akýkoľvek outfit. Je natoľko výrazný a zaujímavý, že sa dá nosiť aj samotný bez iných doplnkov. Presne tak, ako to mám rada.“

Čas byť viac spolu

Ak máte vo svojom okruhu osobu, ktorá si na vyšperkovanosť nepotrpí, minimalistickými a elegantnými hodinkami trafíte do čierneho. Pozor, darovať by ste ich mali naozaj len niekomu, koho si skutočne vážite. Symbolika času tak nebude len prefláknutou báchorkou. Venujte ich napríklad rodičom ako influencerka a propagátorka aktívneho životné štýlu Tatiana Žideková.

„Pre mamu by som vybrala hodinky. Pretože sú symbolom toho, čo nás dve spája. Predstavujú čas, ktorý si spolu užívame. Macík na hodinkách je zosobnením lásky a nehy, ktorú mi neustále odovzdáva. Sú nadčasovo krásne a zároveň mladistvo svieže. A taká je aj moja mama.“

Príďte sa inšpirovať do predajní TOUS Aupark a TOUS Eurovea, kde na vás čakajú ďalšie atraktívne šperky, kabelky, peňaženky, šatky, hodinky a parfumy.

foto: TOUS

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu