VIDEO: Moma posiela všetkým jasný odkaz: Buď unikát!

0
747

Byť iný ako ostatní. Tento trend neobchádza ani sociálne siete, kde však ešte často natrafíme na pravý opak, aj keď to tak na prvý pohľad nemusí vyzerať. Ako vyzdvihnúť svoju jedinečnosť? Aj na toto zareagovala známa influencerka Moma vo svojom IG videu.

Nikto z nás nie je dokonalý 

My ľudia sme niekedy naozaj zvláštni. Často si neuvedomujeme svoju hodnotu, a nevieme si predstaviť, že by na nás niekto spozoroval čo i len kúsok nedokonalosti. Na Instagrame sa prezentujeme ako dokonalé bytosti s dokonalým životom, no je to aj skutočne pravda? Žijeme v mylnej predstave, že len to pekné nás robí jedinečným a naše zlé vlastnosti skrývame. Veď načo by sme ich predsa všetkým ukazovali, no nie? 

Tu ale nastáva ten bod zlomu či uvedomenia, že aj z tých horších vlastností vieme vždy niečo vyťažiť. A práve aj tieto naše „neduhy“ nás formujú, ak ich využijeme správne. To všetko nám dodáva SVOJU VLASTNÚ DÁVKU JEDINEČNOSTI.  

Priznajte sa, koľkí z vás sa už v niečom porovnávali s niekým iným? Podobný príbeh zažila na vlastnej koži aj známa slovenská influencerka Moma, ktorá v rámci kampane FOREO BE YOUnique poukazuje na význam sebalásky a sebaprijatia.

Dôležité je nestratiť svoje vlastné ja

Martina Horňáková je známa predovšetkým ako beauty bloggerka na sociálnej sieti Instagram, kde okrem make-upových trikov prináša svojim followerom aj hodnotné príspevky z jej osobného života. Pred fanúšikmi netají čím si prešla, a zároveň ukazuje, ako ju to posilnilo. Tým sa snaží pomôcť aj ostatným, ktorí sa ocitli v podobnej situácii, a tiež poukázať na to, aké je dôležité nestrácať svoje vlastné ja. Moma sa tiež nedávno priznala, že ako mladé dievča sa veľmi často zvykla porovnávať s dievčatami na internete alebo s dievčatami z časopisov. No až neskôr si uvedomila, že jediná cesta, ako byť naozaj šťastný, je byť sám sebou a byť svojím vlastným unikátom. 

A toto, toto som ja dnes a som za to na seba extrémne pyšná. Uvedomujem si svoje silné stránky  a každý deň pracujem na tých slabších. Naučila som sa oslavovať svoju jedinečnosť každý jeden deň a neznehodnocovať moje bytie tým, že sa chcem podobať na niekoho iného. Buď unikát!“, uzavrela svoj IG post Moma. 

Inšpirujme sa, ale ostaňme sami sebou

Presne na to poukazuje aj kampaň od FOREO BE YOUnique, ktorá oslavuje jedinečnosť, diverzitu a individualitu každého človeka. FOREO pri tejto príležitosti prišlo s novou farebnou limitovanou edíciou čistiaceho sonického prístroja Luna 3, ktorú venovali 100 inšpiratívnym osobnostiam z celého sveta. Jednou z nich bola práve aj Moma: ,,Páči sa mi, že sa FOREO rozhodlo pustiť do projektu, akým je BE YOUnique – nápaditý, zmysluplný a inšpiratívny. O to viac, že môžem byť aj ja jeho súčasťou a túto myšlienku šíriť ďalej,” hovorí. Prostredníctvom tejto kampane sa nám snaží FOREO pripomenúť, že nezáleží na veku, farbe pleti, pohlaví či sexuálnej orientácii. Aj samotný názov FOREO je odvodený od slovného spojenia FOR EveryOne, čo v preklade znamená, pre každého. 

Nebojte sa ukázať svetu svoju osobnosť. Každý z nás je unikát! 

Viac o kampani BE YOUnique si môžete pozrieť TU.

ZDROJ: www.foreo.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu