VIECC Vienna Comic Con 2020 oznámila prvé mená hviezd Kto príde tento rok do Viedne?

0
1075

Dnešným dňom sa spúšťa predpredaj lístkov na legendárny VIECC Vienna Comic Con. Fanúšikovia majú jedinečnú možnosť získať vstupenky za neuveriteľnú cenu. Začiatok predpredaja sprevádzajú prvé mená hosťujúcich hviezd svetového formátu.

V dňoch 21. a 22. novembra 2020 sa v Messe Wien už tradične uskutoční jedno z najväčších popkultúrnych podujatí v strednej a východnej Európe. „VIECC Vienna Comic Con“ a „VCA Vienna Challengers Arena performance by Magenta“ bude síce tento rok sprevádzaný najprísnejšími zdravotnými a bezpečnostnými opatreniami, no organizátori aj napriek tomu sľubujú opäť neopakovateľný zážitok. Fanúšikovia si od 4. až do 16. augusta 2020 môžu zakúpiť lístky v predpredaji so zľavou do výšky až 50%. Následne už budú vstupenky dostupné za obvyklú cenu (v závislosti od vekovej kategórie) na stránke www.viecc.com/ticket. Skalným fanúšikom určite neuniknú limitované VIP, Super VIP a Ultra VIP vstupy.

Slávny návštevník zo Škótskej vysočiny vo Viedni
Christopher Lambert bol a vždy bude len jeden. Nezabudnuteľný predstaviteľ nesmrteľného škótskeho bojovníka má už teraz zbalený meč aj kilt a je pripravený spoznať v novembri fanúšikov Highlandera zo strednej Európy aj Slovenska. Na zozname hosťujúcich hviezd nechýba ani mladá, talentovaná Holanďanka Willow Creative, ktorá poteší fanúšikov cosplay svojimi najnovšími dielami. A keď už sme pri cosplay, aj tento rok sa návštevníci môžu tešiť na „VIECC Championship of Cosplay“ – najprestížnejšiu cosplay súťaž v strednej a východnej Európe. Ak si myslíte, že môžete súperiť s elitou, pošlite si prihlášku do 25 októbra 2020. Latka je nastavená vysoko aj pre autorov fantasy. Spisovateľ Kai Meyer, ktorý má na konte už viac než 50 úspešných kníh patrí v žánri medzi legendy a sekundovať mu budú ďalší úspešní scenáristi, tvorcovia audio kníh a komiksov.
(+++)

VIECC Vienna Comic Con & VCA Vienna Challengers Arena performance by Magenta
Kedy: Sobota, 21. november a nedeľa 22. november 2020
Kde: Messe Wien
Viac informácií nájdete na www.viecc.com a www.challengersarena.com

Foto: Christopher Lambert v úlohe Connora MacLeoda vo filmovej sérii „Highlander“
© Laurence Wreford

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu