Vyfarbite sa na Halloween!

0
1065

Tešíte sa na Halloween? Ak ho beriete ako „pozvánku“ na párty a dobrý dôvod vyblázniť sa s farbičkami, máme pre vás inšpiráciu. Značka Dermacol pre tohtoročný Halloween pripravila neprehliadnuteľný komiksový look v štýle pop-art. Možno sa na prvý pohľad javí komplikovaný, opak je však pravdou. Presvedčila sa o tom na vlastnej koži aj Influencerka Lucia Slaninková alias Slanchita.

Začnite od základu, a to doslova. Ak má byť vaša pleť „plátnom“, na ktoré pôjde viacero farbičiek, je potrebné ju dôkladne vyhladiť a pripraviť dobrý podklad, ktorý predĺži výdrž make-upu.

Podkladová báza White Magic zvládne oboje a ako bonus na pleti vyhladí aj jemné vrásky.

Aktívna podkladová báza White Magic, Dermacol – 11,49 eur/30 ml

Ak hľadáte make-up, ktorý  vyretušuje pleť do dokonalosti a odolá všetkým párty „nástrahám“,  najlepšou voľbou je vysokokrycí make-up Cover.  Obsahuje až 50 % pigmentov, takže pleť dokáže zosvetliť či stmaviť až o 2 tóny a poslúži aj ako korektor. Navyše je dlhotrvácny a vodoodolný.

Vysokokrycí make-up Cover, Dermacol – 11,99 eur/ 30 g

Ako základ na líčenie očí použite 3D mono očný tieň.  Pred nanesením navlhčite štetec fixačným sprejom, čím zvýrazníte pigmentáciu a metalické odlesky tieňa. 

 3D mono očný tieň, odtieň Panna Cotta, Dermacol – 5,75 eur

 A teraz to najdôležitejšie! Tvár vykreslite tak, ako vidíte na predlohe:

Pomocou čiernej fixky na oči zvýraznite obočie, oblasť v okolí vlasov, pod lícnymi kosťami, čeľusť, boky a špičku nosa. Nezabudnite na linku na hornom aj spodnom viečku.

Fixka na oči Precise Black, Dermacol – 3,9 eur/ 1 ml

Biela vysúvacia ceruzka je vysoko pigmentovaná a vďaka krémovej tuhe sa ľahko nanáša. Naneste ju pod línie obočia, vlasov a na špičku nosa. Vykreslite ňou tiež priestor medzi linkami na očiach a celý vnútorný kútik. Dôležitou súčasťou sú bodky na čele, líci a brade. Doplniť ich môžete červenými, na ich vytvorenie vám poslúži červený rúž.

Automatická ceruzka 16 Matic, Dermacol – 4,95 eur

Vysoko pigmentovaný krémový očný tieň má praktické balenie podobné ceruzke, preto je jeho aplikácia veľmi precízna a používa sa aj na vytvorenie očnej linky. Pri tomto looku poslúžil na vykreslenie slzy pod okom. Aby pôsobila viac komiksovo, dotvorte jej okraje pomocou čiernej fixky a bielej ceruzky.

Dlhotrvácny tieň a očná linka 2 v 1, Dermacol – 5,69 eur/1,6 g

Nezameniteľnou súčasťou každého looku, aj halloweenskeho, je riasenka. Aby boli čo najvýraznejšie, voľte  predlžujúcu. Lash booster mascara od Dermacol obsahuje navyše sérum, takže pri dlhodobom používaní predĺži riasy permanentne.

Predlžujúca riasenka a sérum na riasy Lash booster mascara, Dermacol – 11,49 eur

Dokonalé červené pery, ktoré vydržia celú noc, sme vytvorili pomocou matného odtieňa rúžu Matte Mania. Nevysušuje, nezalieza do vrások a vydrží bez porušenia niekoľko hodín. Na záver pery orámujte čiernou a bielou. 

Tekutý matný rúž Matte Mania, odtieň č. 52, Dermacol – 7, 69 eur/3,5 ml

Voilà, halloweensky look je hotový. Vyskúšate ho? 

Make-up a vlasy: Lucia Šenková/Dermacol

Foto: Lenka Imrichová Kandravá/Dermacol

Modelka: Lucia Slaninková

foto: Dermacol

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu