Vysávač 3 v 1 sa dostane do každého kúta na strope i pod skriňou

0
1132

Nemecká prémiová značka Miele uvádza tohtoročnú novinku. Ide o prvý akumulátorový vysávač tejto značky, ktorý ponúka užívateľom maximálnu flexibilitu, výkonnosť a komfort.

Vysávač Triflex HX1 je koncept spotrebiča 3 v 1. Užívateľom ponúka pohodlie a komfort presne podľa požiadaviek, ktoré sa počas upratovania v domácnosti vyskytnú. Jednotka PowerUnit, ktorá sa skladá z motora, akumulátora a odpadovej nádoby, sa dá umiestniť tromi rôznymi spôsobmi podľa toho, v akom režime sa vysávač používa:
Komfortný režim – Ide o ľahké a pohodlné vysávanie veľkých plôch ako sú chodby či priestranné miestnosti, vtedy sa PowerUnit nachádza v spodnej časti. Na malé prestávky počas vysávania je vysávač vybavený funkciou odstavenia. vysávania je vysávač vybavený funkciou odstavenia. 
Flexibilný režim – Je jedno, či vysávate pod nízkym nábytkom alebo chcete strop zbaviť prachu – vďaka jednotke PowerUnit umiestnenej hore spotrebič ponúka rozmanité možnosti využitia. S vysávačom sa tak celkom jednoducho dostanete pod postele či skrine pre dokonalú čistotu vášho domova.
Kompaktný režim – Poskytuje veľmi jednoduchú a rýchlu manipuláciu s vysávačom. Na jednotku Powerunit nainštalujete malú kefu a povysávate omrvinky z gauča alebo ho využijete v aute či pri čistení klávesnice. Efektívne čistenie za minimum času.

Hygiena a čistota na prvom mieste
Vysávač Triflex je bezvreckový, takže jeho používaním nevytvoríte žiaden ďalší odpad, a zároveň ušetríte na kupovaní náhradných vreciek. Ak bude zásobník na prach plný, vďaka funkcii Twist2open ho jedným pohybom ruky otvoríte a obsah stačí už iba vysypať do koša. Miele dbá na maximálnu čistotu a hygienu v domácnosti, preto je aj tento vysávač vybavený špeciálnym HEPA filtrom, ktorý zachytí až 99,999 % mikroskopických čiastočiek a alergénov. Tie sa nebudú ďalšej šíriť v okolitom vzduchu v domácnosti a alergici tak budú menej zaťažení peľom a prachom.

Špičková kvalita a technológia
Nemecká kvalita Miele zabezpečuje životnosť produktu minimálne na 10 rokov. Vysávač ponúka mimoriadne čistiace výsledky vďaka technológii Vortex. Vzduchové vedenie prístroja s dobrým prúdením zabezpečuje extrémne vysoký sací výkon. Vďaka tomu rýchlo a bez problémov povysávate akékoľvek nečistoty. Technológia Vortex zabraňuje stratám pri prúdení, a tak je vysávač Miele Triflex HX1 rovnako výkonný ako bežné vysávače. Keďže vysávač funguje na akumulátor, počas upratovania vám nebudú zavadzať žiadne káble a na jedno nabitie vydrží bez problémov až do 120 minút.

foto: Miele

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu