Zažite chuť pravej čokolády, ktorá vám dobije baterky

Ochutnajte silu pravej Bean-to-Bar čokolády! Powerlogy predstavuje nové snacky Power Choco Bar 70 % a 90 %, ktoré vás vyzbroja serióznou energiou.

Patríte aj vy medzi státisíce milovníkov čokolády? Obľúbená sladkosť má síce kvantum fanúšikov, no bohužiaľ nie je bežne dostupná v kvalite a štandardoch, ktorými by mohla naozaj prispieť k vylepšenej životospráve. Pri novom produkte Power Choco Bar spojil zakladateľ Powerlogy Dušan Plichta sily s Vladom Zlatošom, odborníkom na nízkosacharidové stravovanie a zlepšovanie výkonnosti metabolizmu pre spaľovanie tukov, aby vytvorili dva skvelé funkčné snacky.

Tyčinka Power Choco Bar 90 % spĺňa náročné štandardy stravovacích štýlov ako low carb, keto, paleo, ale aj vegan. Po dlhom vývoji a testovaní vznikla finálna receptúra unikátnej výberovej a funkčnej čokolády s 10 % obsahom MCT tukov a sekanými kakaovými bôbmi. Čokoláda obsahuje 90 % kakaovej hmoty a unikátny javorový cukor ako prírodné sladidlo s nižším glykemickým indexom.

Druhým skvelým snackom je Power Choco 70 % podľa Dušana Plichtu. Aj táto čokoláda bola vyrobená metódou Bean-to-Bar, čo znamená, že kakaové bôby sa pražia, melú a čerstvo spracovávajú na hmotu. Spoľahnúť sa môžete na výberové ingrediencie v špičkovej kvalite, čerstvú výrobu na Slovensku a detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov, aflatoxínov, či oxidácie orechov.

Cieľom Powerlogy je poskytnúť s Power Choco Bars skvelú alternatívu zdravého a lahodného snacku na doma, do práce, či na cesty. Powerlogy čokolády spĺňajú najvyššie kritériá kvality a ich cieľom je nielen výnimočná chuť, ale aj vysoká výživová hodnota a funkčnosť. Zažite chuť pravej čistej a silnej čokolády, ktorá vám prispeje k serióznej výžive tela a mozgu.

Zloženie:

Funkčná 90 % čokoláda so sekanými kakaovými bôbmi (Vlado Zlatoš signature) 

60 g čokolády, 4 g čistých cukrov, bez obsahu lepku a mlieka, vhodná pri nízkosacharidovej, ketogenickej, či vegánskej strave 


Gourmet 70 % čokoláda so sekanými lieskovcami (Dušan Plichta signature)

60 g čokolády, 18,9 g čistých cukrov, bez obsahu lepku a mlieka, vhodná pri nízkosacharidovej či vegánskej strave

Viac na www.powerlogy.com.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu