Žite “Bella Vita”! Talianska značka N.A.E. prichádza s udržateľnými tuhými produktmi na vlasy, pleť a telo

0
1455
Beautiful satisfied European woman washes away shampoo from the head hair in bathroom, takes a shower and enjoys, smiling

Značka N.A.E. predstavuje nové tuhé šampóny, telové a pleťové tuhé mydlá. Zároveň ponúka skvelú alternatívu k tradičným produktom v plastových obaloch a vyjadruje tak svoj postoj k udržateľnosti. Zložky v produktoch značky N.A.E. sú z 99% prírodného pôvodu, bez silikónov a umelých farbív. Ide o rýdzo vegánske mydlá z prírodných a organických ingrediencií. Sú vysoko účinné a jemné k pokožke a vlasom. Obaly sú bez plastov, biologicky rozložiteľné, skvelé na cesty a ľahko použiteľné – značka N.A.E. skrátka spája tajomstvo talianskeho dedičstva s väčším záväzkom k trvalej udržateľnosti.


Svieže prírodné vône, organické prísady, ošetrujúce receptúry a udržateľné zloženie – to všetko teraz zosobňujú šampóny, telové a pleťové mydlá od značky N.A.E. Po úspešnom uvedení certifikovaných radov starostlivosti o pleť a telo od N.A.E. NATURALE ANTICA ERBORISTERIA v minulom roku, predstavuje značka rad šiestich nových produktov zahŕňajúci tri tuhé šampóny RIPARAZIONE, Equilibrio a SEMPLICITÁ, dve tuhé telové mydlá FRESCHEZZA a INDRATAZIONE a jedno tuhé pleťové mydlo na tvár PUREZZA. Posilnite krásu vašich vlasov, pokožky i pleti a zároveň myslite na našu planétu. Vďaka malej veľkosti i hmotnosti sú produkty ideálnymi parťákmi na cestovanie, ktoré ľahko zbalíte do akejkoľvek tašky. Objavte „La Bella Vita“ spôsob života s talianskou ľahkosťou, nech ste kdekoľvek.

Tri druhy šampónov pre každý druh vlasov

Nové udržateľné tuhé šampóny ponúkajú ošetrujúce a starostlivé receptúry pre neodolateľnú krásu vašich vlasov. Tri varianty – RIPARAZIONE pre suché, Equilibrio pre mastné a SEMPLICITÁ pre normálne vlasy – vaše vlasy efektívne čistia bez toho, aby ich zaťažovali. Šampóny poskytnú vašim vlasom všetko, čo potrebujú, aby sa cítili a vyzerali zdravo a žiarivo. Bohatá pena a jemná vôňa inšpirovaná bohatou talianskou prírodou vám zaistí nezabudnuteľný zážitok z umývania vlasov. Vďaka 100% prírodného pôvodu zahŕňajúceho olivy, osviežujúcu mätu alebo nežnú levanduľu, budú vaše vlasy prirodzene a neodolateľne lesklé. Za pozornosť stojí aj spotreba – jeden tuhý šampón N.A.E. sa rovná dvom 250ml fľašiam šampónu, ktoré vystačia na 30 až 50 umytí v závislosti od typu a dĺžky vlasov.

Telové a pleťové mydlá pre hebkú a žiarivú pokožku
Tuhé telové mydlá – osviežujúce FRESCHEZZA a hydratačné INDRATAZIONE sú zárukou jemnej starostlivosti s bohatou a krémovou penou. Sú obohatené o výťažok z jojobového oleja, prírodné hydratačné zložky a balzam, ktorý vyrovnáva pH pokožky a prirodzene ju chráni, takže je jemnejšia a hladšia. Vďaka zloženiu z 99% prírodného pôvodu, ktoré tvoria listy tymianu, figy či ibišteka, predstavujú tuhé mydlá tradičné tajomstvo krásy, ktorá sa efektívne postará o vašu pokožku. Navyše, jednému baleniu tuhého mydla N.A.E. zodpovedá množstvo troch sprchovacích gélov (200 ml), čo je priemerne 50 až 60 umytí.

Jemné mydlo na tvár PUREZZA s extraktmi z organickej ružovej vody z damašskej ruže a z aloe vera je vhodné pre všetky typy pleti. Jeho bohatá a jemná pena jemne odstraňuje nečistoty z pokožky bez toho, aby ju vysušovala. Pleťové mydlo, podobne ako ďalšie produkty značky N.A.E., neobsahuje silikóny, sulfátové tenzidy ani umelé farbivá. Vďaka zloženiu z 99% prírodného pôvodu zabezpečujúceho šetrnú starostlivosť, máte istotu, že mydlo čistí a rozmaznáva vašu jemnú pleť. Navyše jedno mydlo na tvár zodpovedá dvom čistiacim gélom o 150 ml, ktoré vystačia na 150 použití.

Ďalší krok k udržateľnosti

Všetky tuhé produkty N.A.E. sú skvelou udržateľnou alternatívou! Ich zloženie je úplne bez plastov. Prichádzajú s plne recyklovateľnými obalmi, ktoré sú certifikované FSC a zaručujú tak výrobu zo zodpovedných zdrojov. Výroba jedného N.A.E. obalu spotrebuje iba približne 1/20* energie potrebnej na výrobu plastovej fľaše. Navyše, N.A.E. znižuje prepravnú uhlíkovú stopu * vďaka svojej nízkej hmotnosti a praktickej veľkosti.

Všetky N.A.E. produkty sú certifikované ako ECOCERT podľa COSMOS Organic štandardov. Sú biologicky odbúrateľné a s receptúrou, ktorá šetrí vodu, zaisťujú vysokú efektivitu.

S výrobkami N.A.E. NATURALE ANTICA ERBORISTERIA budete svoje vlasy, telo i tvár rozmaznávať organickými ingredienciami, bohatými receptúrami a podmanivými bylinkovými vôňami. Navyše, udržateľnejším spôsobom.

Fakty: N.A.E. tuhé šampóny a mydlá na pleť a telo

  • Tri tuhé šampóny: RIPARAZIONE pre suché, EQUILIBRIO pre mastné a SEMPLICITÁ pre normálne vlasy. Jeden tuhý šampón N.A.E. sa rovná dvom 250ml fľašiam šampónu, ktoré vystačia na 30 až 50 umytí podľa typu a dĺžky vlasov.
  • Dve tuhé telové mydlá: osviežujúce FRESCHEZZA a hydratačné INDRATAZIONE. Jedno balenie tuhého mydla N.A.E. nahrádza množstvo troch sprchových gélov (200 ml), čo je priemerne 50 až 60 umytí.
  • Jemné pleťové mydlo PUREZZA pre všetky typy pleti: PUREZZA. Jedno pleťové mydlo zodpovedá dvom čistiacim gélom s objemom 150 ml, ktoré vystačia na 150 použití.
  • Zložky v produktoch sú z 99 % prírodného pôvodu, bez silikónov a umelých farbív. Ide o čisto vegánske mydlá vyrobené z prírodných a organických ingrediencií.
  • Bez plastov a s biologicky rozložiteľnými obalmi, ktoré sú certifikované FSC Mix a zaručujú výrobu zo zodpovedných zdrojov.
  • Nízka spotreba energie: Výroba jedného obalu N.A.E. spotrebuje iba približné 1/20** energie potrebnej na výrobu plastovej fľaše. N.A.E znižuje prepravnú uhlíkovú stopu* vďaka svojej nízkej hmotnosti a praktickej veľkosti.
  • Všetky N.A.E. produkty sú certifikované u ECOCERT ako ORGANIC podľa COSMOS Organic štandardov. Sú biologicky rozložiteľné a s receptúrou, ktorá šetrí vodu, zaisťujú vysokú efektivitu.
  • S výrobkami N.A.E. NATURALE ANTICA ERBORISTERIA budete svoje vlasy, telo i pleť rozmaznávať organickými ingredienciami, bohatými receptúrami a podmanivými bylinkovými vôňami. Navyše udržateľnejším spôsobom.

Zdroj: 1. Koehler, A. a C. Wildbolz. 2009. Environmental Science & Technology doi:10.1021/es901236f.

Viac informácií nájdete na www.nae-erboristeria.sk

foto: NEA/AdobeStock

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu