Ako dobre poznáte svojho domáceho maznáčika? Dali by ste ruku do ohňa za to, že keď sa nepozeráte, nezachraňuje svet v úlohe tajného zvieracieho agenta? Snímka Mačky a psy 3: Labky na to!, ktorá práve vstúpila do slovenských kín, presvedčí celú vašu rodinu o tom, že nielen naši psy a mačky nám možno niečo taja.

Mačka Gwen a pes Roger sú agentmi, ktorí zachraňujú svet bez toho, aby to ľudia mali možnosť zistiť. Dlhoročný mier medzi ich zvieracími druhmi je však ohrozený, keď zlodušský papagáj zistí, ako manipulovať frekvencie zvuku. Na mačky a psy všetkých rás chce zaútočiť prostredníctvom zvukových vĺn a ohroziť tak krehké medzidruhové prímerie a s ním aj svet, ako ho poznáme. Podarí sa našim hrdinom poraziť zákerného operenca?

Rodinný film Mačky a psy 3: Labky na to! je najnovším pokračovaním obľúbenej série špionážnych komédií, ktoré si rovnakou mierou užijú detskí i dospelí diváci – každá skupina svojím spôsobom. S poriadnou dávkou humoru i nadhľadu snímka vyrozpráva samostatný napínavý príbeh, pre ktorý nie je nevyhnutné poznať predchádzajúce časti série. Slovenské kiná zostávajú otvorené v priebehu celého decembra a vďaka dodržiavaniu všetkých opatrení ponúkajú možnosť užiť si filmové premietania s vysokým štandardom bezpečnosti. Dobrodružstvo zvieracích hrdinov do ich programov prináša distribučná spoločnosť Continental film.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu