5 spôsobov, ako zdokonaliť zážitok z Motorola softvéru na Androide

0
1094

Spoločnosť Motorola sa snaží prinášať koncovým používateľom čo najlepšie softvérové zážitky. Potvrdzuje to aj úzke partnerstvo značky s Androidom a bezprostredná integrácia s aplikáciami a službami Google. Namiesto duplikovania skvelých vecí, ktoré sa robia so systémom Android™, spoločnosť Motorola na ňom stavia jedinečnými spôsobmi zdokonaľovania mobilného zážitku naprieč svojím portfóliom od moto e až po motorola razr.

Tu je 5 spôsobov, ako môžu používatelia optimalizovať svoje softvérové prostredie Motorola v systéme Android: 

  • Jednoduchá zmena zariadenia: Google zjednodušuje prechod zo systému iOS na Android. Zálohovaním obsahu na Disk Google môžu používatelia systému Android aj iOS rýchlo preniesť údaje do nového zariadenia. Motorola v spolupráci s Google prináša tento zážitok z nastavenia a migrácie zariadení do nedávno predstavených smartfónov moto g¹⁰⁰, moto g⁵⁰, moto g³⁰ a moto g¹⁰. Nová skúsenosť je tak rýchlejšia a jednoduchšia a umožňuje zákazníkom spoločnosti Motorola priamo migrovať údaje zo starých zariadení pomocou USB kábla, čím sa vyhnú pomalému zálohovaniu cez cloud. Nové prostredie umožňuje migráciu zo zariadení so systémom Android aj iOS a podporuje oveľa širšiu škálu dát ako predtým, čo znamená, že zákazníci môžu rýchlo a sebavedome meniť zariadenia s vedomím, že ich najcennejší obsah zostane vždy s nimi. 
  • Prispôsobenia: Softvér od Google a Motorola uľahčuje personalizáciu a prispôsobenie zážitku zo smartfónu. Od zmeny tapiet a vytvárania miniaplikácií až po prispôsobenie upozornení, zážitok z Androidu je oveľa osobnejší. Navyše s My UX vám Motorola umožňuje prispôsobiť zážitok tak, aby bol ešte intuitívnejší a osobnejší, takže funguje presne tak, ako chcete. Či už je to zapnutie baterky jednoduchým gestom sekania alebo spustenie fotoaparátu otočením zápästia vďaka Moto Actions, všetko je to súčasť Motorola štandardu. Patrí sem aj nedávno predstavený interaktívny Wallpaper Hub, ktorý naším používateľom poskytuje rôzne spôsoby, ako si vytvoriť vlastnú tapetu.*
  • Hlasový asistent: Čisto prostredníctvom hlasu môžete požiadať Asistenta Google o pomoc s čímkoľvek, od zavolania priateľovi až po otvorenie obľúbených aplikácií. A na vybraných zariadeniach Motorola nájdete vyhradené tlačidlo, ktorým možno jednoducho aktivovať Asistenta Google kedykoľvek budete potrebovať.
  • Videohovory:  Tento rok sa mnohí z nás spoliehali na aplikáciu pre videohovory Google Duo, aby sme sa spojili tvárou v tvár s ľuďmi, na ktorých nám záleží najviac, bez ohľadu na to, kde na svete sa nachádzame. A teraz, s platformou Motorola Ready For, sme túto funkciu posunuli o krok ďalej, aby ste sa cítili, akoby ste boli spolu v jednej miestnosti. S Ready For majú používatelia možnosť vybrať si medzi 64 MPx hlavným objektívom, s ktorým pôsobí každý záber živo a ostro, alebo 16 MPx ultra-širokouhlým objektívom, ktorý vám umožní zachytiť viac ľudí v jednom zábere pre dokonalý skupinový videohovor. Okrem toho sa môžete uistiť, že ste vpredu a v strede, a to aktiváciou prvého pokročilého sledovania objektu¹ na trhu s Ready For, ktorý sleduje pohyb tváre, a stará sa o to, aby ste boli počas videohovorov a nahrávaní vždy zaostrení.

Spoločnosť Motorola uviedla, že „softvér Motorola a Google spolupracujú hladko, aby vytvorili optimálny spotrebiteľský zážitok na našich zariadeniach, ktorý pomáha riešiť výzvy, s akými sa naši zákazníci potýkajú. Keďže videohovory sa stávajú populárnejšími ako kedykoľvek predtým, naša funkcia videohovorov Google Duo prináša pohlcujúci a realistickejší zážitok pri rozhovoroch s blízkymi, najmä s pridaním funkcie Ready For.“

  1. Bezpečnosť: Nástroje a ovládacie prvky ochrany osobných údajov systému Android vkladajú rozhodnutia do rúk používateľov tým, že poskytujú prístup k ovládacím prvkom polohy, povoleniam a ďalším nastaveniam. Pridaním skenerov odtlačkov prstov a funkcie Face ID, ktoré možno nájsť na mnohých zariadeniach Android a Motorola, získavajú používatelia istotu, že ich informácie a zariadenia sú lepšie chránené. V spoločnosti Motorola sme však chceli posunúť bezpečnosť ešte o krok ďalej s funkciou Thinkshield for Mobile. Bezpečnosť je jadrom toho, čo robíme a s ThinkShield pre mobilné zariadenia poskytujeme zabezpečenie, spravovateľnosť, produktivitu a služby na biznis úrovni.

Ak sa chcete dočítať viac o zariadeniach Motorola, ktoré disponujú možnosťami optimalizácie softvéru, navštívte našu webovú stránku.

Vylúčenie zodpovednosti

Niektoré špecifikácie, funkcie a technické parametre produktu môžu závisieť od siete a môžu podliehať ďalším zmluvným podmienkam a poplatkom. Všetky sa môžu meniť bez predchádzajúceho upozornenia. MOTOROLA, Stylized M Logo, MOTO a skupina značiek MOTO sú ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google a Android sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. © 2021 Motorola Mobility LLC. Všetky práva vyhradené.

*Interaktívne centrum tapiet je k dispozícii na vybraných zariadeniach Motorola.

¹Dokáže rozpoznať až 3 tváre/osoby v rovnakom zábere

foto: Lenovo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu