Adrenalínové leto – pochváľte sa svojimi zážitkami!

0
1253

Ako stvorená na vernú reprodukciu reality aj v tých najdivokejším sekundách vašej dovolenky je športová akčná kamera Orava KAM-1080. Jej snímací CCD senzor s rozlíšením 12 Mpx je zárukou vysokej kvality obrazu vo Full HD rozlíšení. Na 2´´ plnofarebnom TFT LCD monitore svoje videá aj fotky dobre vidíte, aby ste ich korigovali a točili ďalšie a ďalšie dokonalé scény. Je vybavená všetkými potrebnými držiakmi na pripevnenie na prilbu i riadidlá kolesových tátošov, takže si ňou „strihnete“ do videa aj vášnivú jazdu na bicykli, kolieskových korčuliach, skejte či na motorke.

Pri šnorchlovaní aj hlbších ponoroch ňou natočíte dych vyrážajúce zábery sveta koralových útesov, keďže je s ochranným puzdrom vodotesná. A keby sa aj na brale, z ktorého práve visíte, strhla letná búrka, kamera ostane pekne v suchu. Nabíja sa cez AC adaptér alebo počítač, kam si ľahko akčné spomienky stiahnete, upravíte ich – a šup s nimi na sociálne siete!

Má integrovanú aj wifi, takže pochváliť sa priateľom svojimi super zážitkami viete aj bez pripojenia k počítaču. Po stiahnutí aplikácie ju môžete ovládať aj smartfónom. Športová akčná kamera Orava KAM-1080 byť vaša len za 39,90 €.

www.orava.eu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu