Ak chcete oživiť svoj účes, vyskúšajte čelenku, ktorá je trendom jari

0
166
čo poviete na čelenku?

Aj vy si myslíte, že čelenka je len roztomilý doplnok do vlasov pre malé dievčatká? Tohtoročný trend však toto zaužívané ponímanie čelenky určite mení. Čelenka sa bude túto jar nosiť v najrozličnejších variáciách a jej výhodou je, že pristane každej žene!

Elegantná dáma

Hľadáte výrazný doplnok do vlasov, ktorý by podčiarkol váš elegantný outfit? Na pomoc prichádza čelenka. Elegantný look môžete doplniť zamatovou čelenkou, čelenkou z perál, no tie najodvážnejšie môžu staviť aj na čelenku s mašľou!

Čelenky z látky

Boli obľúbené už pár rokov dozadu a teraz hlásia veľký comeback. Ak chcete aby vám vlasy nepadali do tváre a zároveň oživiť účes, vyberte si látkovú čelenku. Podčiarkne účes s rozpustený vlasmi, ale môžete k nej zvoliť aj drdol, či iný typ účesu.

Vyšperkovaný kúsok

Aj keď látkové čelenky hrajú túto sezónu prím, poobzerať sa môžete aj po rafinovanejšom kúsku, ktorý skombinujete napríklad so šatami. Čelenky vyzerajúce ako šperk povýšia váš účes na celkom nový level. Obľúbený je motív kvetín, ktorý na čelenke nádherne vynikne a ulahodí najmä romantickým dušiam.

čo poviete na čelenku?

S nádychom Anglicka

Vidíme ho predovšetkým u kráľovských rodín, no zažiarite s ním aj v našich končinách. Fascinátor totiž zažíva obrovský boom! Čelenka doplnená o sieťovinu, ktorá rafinovane zakrýva tvár, nesmie chýbať vo vašej sviatočnej šperkovnici! Hodí sa na slávnostné udalosti, či k večernému outfitu.

V jednoduchosti je krása

Hoci pri vlasových doplnkoch prevláda túto sezónu maximalizmus, na bežný deň si môžete vybrať čelenku s jednoduchým a čistým dizajnom. Skombinujte ju farebne k vybranému oblečeniu, alebo nechajte na čelenke vyniknúť kontrastnú farbu. Hitom jari je minimalistická biela čelenka, ktorá dotvorí akýkoľvek účes. K svetlým vlasom si však môžete zaobstarať aj jednoduchú a praktickú čelenku v čiernej verzii.

Maxi kvetinová čelenka

Zatúžili ste po romantickom kúsku, v ktorom budete neprehliadnuteľná? Zvoľte kvetinovú čelenku, ktorá je tvorená z maxi kvetín. Siahnuť môžete po čelenke zo živých kvetov, no ak si tento doplnok chcete užiť čo najdlhšie, čelenka s umelými kvetmi je potom tou správnou voľbou.

čo poviete na čelenku?

Text: Michaela Miňová
Foto: freepik.com, unsplash.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu