Uznávaný psychológ a mentálny kouč Peter Bielik sa vo svojej praxi stretáva s vrcholovými manažérmi aj športovcami. V súčasnom náročnom svete orientovanom najmä na výkon a víťazstvo pomáha svojim klientom nájsť rovnováhu a naučiť ich, že každé víťazstvo je spojené aj s pádom, každá sila so slabosťou a krehkosťou. V knihe, ktorá práve vyšla vo vydavateľstve Ikar s názvom A vy sa ako máte?, píše o príbehoch, ktoré sa ho dotkli nielen profesionálne ale najmä ľudsky. Celé dielo je prestúpené pochopením, láskou k človeku a ľudskosťou. Verí, že čitateľom prinesie zážitok a možno ich inšpiruje ku krokom, ktoré im pomôžu k väčšej spokojnosti. 

Peter Bielik pozná cenu víťazstva, ale aj horkosť prehry. Prostredníctvom príbehov z praxe čitateľa citlivo vedie k hlbokému uvedomeniu si svojho života, aby dokázal pochopiť najdôležitejšie ľudské hodnoty v ňom. Ocitne sa v samotnom vnútri svojho bytia a zistí, ako dať svojmu životu zmysel. Veľkou pomocou na tejto ceste môžu byť praktické návody na to, ako čeliť súčasným výzvam v každodennom živote. Úvahy a odpovede autora na mnohé dôležité otázky, ktorými inšpiruje k odvahe nenechávať odchádzať vzácne okamihy pravdy, skrývajúce sa v úprimnej sebareflexii vlastného života. 

Knižnú novinku psychológa Petra Bielika uviedli do života v kníhkupectve Martinus v OC Nivy za účasti viacerých vrcholových športovcov. Novinku predstavila a uviedla do života herečka Slovenského národného divadla Jana Kovalčíková. Urobila tak zrnkami kvalitnej kávy spolu s generálnym riaditeľom vydavateľstva IKAR, Marekom Némom. Káva je totiž autorovým obľúbeným nápojom a „životabudičom“. Podujatím sprevádzala moderátorka Rádia Slovensko Eva Pribylincová.

Peter Bielik je bývalý športovec, tréner a psychológ. Posledných dvadsať rokov pôsobí ako mentálny kouč vrcholových športovcov a manažérov. Vďaka tomu dobre rozumie náročnej psychickej záťaži, ktorej čelia jeho klienti. Vedie firemné semináre a prednáša o kľúčových témach osobnostného rozvoja. Učí, ako mať správne nastavenie mysle, aby sa človek mohol neustále zlepšovať, či už ide o šport, vedenie firmy alebo osobný život. Inšpiruje k pozitívnej zmene, vďaka ktorej dosiahnete úspech.

Foto: Juraj Štefanovič

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu