Naozaj to nie je len o vajíčkach: Mixit predstavuje novinku pre všetkých milovníkov zdravých pochúťok – Veľ-koko-nočnú granolu a inovatívny Veľ-koko-nočný kalendár

0
241
nie je to len o vajíčkach

Prekvapte svoje chuťové bunky a vytvorte si vlastný veľkonočný košík plný zdravých dobrôt od Mixit. Šikovní ľudia v ňom pripravili pre vás Veľ-koko-nočný kalendár v cekom novom štýle a k tomu ešte prichádza Veľ-koko-nočná granola, ktorá vás okúzli svojou vynikajúcou chuťou a zdravým zložením.

Veľ-koko-nočný kalendár

Neotvárajte len dvere svojim blízkym, ale aj kalendárne okienka Veľ-koko-nočného kalendára od Mixit. Každý deň svätého týždňa prekvapte sami seba a svojich blízkych sladkým bonusom, ktorý vám dodá energiu na všetky veľkonočné radovánky. S celkom 9 farebne odlíšenými krabičkami, ktoré obsahujú rôzne pochúťky od Mixit, bude každý deň novým gastronomickým dobrodružstvom. Crème boule – Love Berry, farebné praclíky v čokoláde či špeciálna Veľkonočná Mixitka – to všetko a ešte viac nájdete v jedinečnom kalendári. Navyše, nechýbajú ani kreatívne príležitosti – vajíčka na ozdobenie a samolepky sú tou správnou bodkou na veľkonočnom i kreatívnom koláči.

Cena Veľ-koko-nočného kalendára je 29,99 €, a obsahuje bohatý výber zdravých pochúťok, ako sú Veľ-koko-nočné vajíčka, Ovocné Mixies, Veľ-koko-nočná kaša, Chrumkavé jahody v čokoláde, Veľ-koko-nočná granola, Mixitka – Veľ-koko-nočná, Chrumkavý Banán + Jahoda, Mixit praclíky, Crème boule – Strawberry caramel a Crème boule – Love Berry.

Veľ-koko-nočná granola

Ak vás láka nová chuťová skúsenosť, určite nechajte svoje zmysly zažiť Veľ-koko-nočnú granolu od Mixit. Táto chrumkavá lahôdka s kokosovými chipsami v karameli, corn flakes, čokocrispies s matcha čajom a lyofilizovanými jahodami vám poriadne rozvíri chuťové poháriky, ale aj celý deň. Je skvelá samotná, ale s jogurtom či mliekom si na nej ešte viac pochutíte.

Novinku od Mixit si môžete kúpiť vo veľkom balení 530 g za 8,99 € alebo v jednoporciových vrecúškach 60 g za 1,49 €.

veľkonočné vajíčka mixit

Veľ-koko-nočné vajíčka

Veľkonočné obdobie by nebolo kompletné bez sladkých vajíčok. Mixit prináša Veľ-koko-nočné vajíčka, ktoré vám určite spríjemnia sviatky. Sliepočky od Mixit sa tento rok poriadne snažili a prinášajú nové príchute – čučoriedkovú, malinovú, kokosovú, kiwi a marhuľovú. Každé vajíčko je vyslovene lahodné a skrýva v sebe chrumkavú mandľu. Čokoládové vajíčka od Mixit neobsahujú palmový tuk, len kvalitnú čokoládu a pravé ovocie.

Výber si môžete urobiť medzi balením 240 g za 8,49 € alebo v jednoporciových vrecúškach 85 g za 2,99 €.

veľkonočné vajíčka mixit

Ďalšie tipy od Mixit

Ale to ešte nie je všetko! Mixit má pre vás pripravenú tradičnú veľkonočnú ponuku, ktorá zahŕňa Veľ-koko-nočné kaše, farebné praclíky a Veľ-koko-nočnú nádielku. Pre tých, čo hľadajú ten správny zážitok, nechýba ani Mixitka, ktorá každého osloví svojou chuťou a originalitou.

Vyberte si svoje obľúbené Veľ-koko-nočné pochúťky od Mixitu a urobte si z veľkonočných sviatkov jedinečný zážitok. Prekvapte svojich blízkych i seba novinkami, ktoré kombinujú výnimočnú chuť s kvalitnými surovinami. Celú veľkonočnú ponuku Mixit nájdete už teraz na mixit.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu