Ako úspešne prežiť plesovú sezónu?

Tipy s ktorými zažiarite na každej spoločenskej udalosti.

Plesová sezóna vrcholí a my máme pre vás tipy s ktorými sa stanete kráľovnou každého plesu. Viete, čo si v žiadnom prípade nesmiete zabudnúť vziať na ples? Nie sú to ani správne lodičky, ani kabelka – ale váš partner! Verte, či neverte, je to jeden z bodov bontónu na spoločenskú akciu tohto významu. Samozrejme ale nesmieme zabudnúť ani na zvyšné body spoločenskej etikety. Aké sú trendy v dámskej móde a aký dress code si zvoliť na ples, sme sa opýtali odborníkov.

Ako každý rok aj na tohtoročnú plesovú sezónu sa Salón Nicole poctivo pripravil. Pre dámy priniesli tie najkrajšie plesové róby priamo z Barcelony. Každá skúsená žena si vyberie na ples šaty, ktoré dobre vyniknú na jej postave, hodia sa ku farbe pleti či vlasom.V plesovej móde nie je nejaký prísny diktát. Čo sa týka farby príliš cukríková alebo krikľavá farba sa nehodí. Pri výbere plesovej róby platí, že menej je niekedy viac.

Aké sú trendy na túto plesovú sezónu?

Každá plesová sezóna prináša určité trendy. Aj tento rok sa môžeme stretnúť s krásnymi plesovými vychytávkami ako sú napríklad dlhé zamatové šaty s nude podšívkou, farebné prevedenie pacific blue. Veľmi krásne na dáme vyniknú šaty s odhaleným chrbtom, ktoré spravia z nositeľky úplnú bohyňu. Ďalším tohtoročným trendom sú úzke modely s flitrami, dlhými ale zároveň decentnými rázporkami, ktoré pôsobia veľmi žensky. V prípade ak si to môže žena dovoliť sú nádherné róby s odhalenými plecami, ktoré nechajú vyniknúť ženskú krásu.

Aké doplnky si zvoliť?

Krásnym doplnkom pre dámy sú kožušinové štóly či už v krémovej alebo čiernej farbe, ktoré pôsobia veľmi luxusne a decentne.  Každá jedna dáma chce byť na plese vždy tip top ale príliš veľká snaha môže niekedy priniesť opačný efekt. 

Čomu sa treba na plese vyvarovať?

  • krátke kokteilové šaty
  • šaty, ktoré príliš odhaľujú a môžu pôsobiť vulgárnym dojmom
  • letné šaty z ľahkého materiálu
  • telové silonky alebo vyčnievajúca spodná bielizeň sú úplným faux-paus

zdroj@www.salonnicole.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu