Barbie je späť: nechajte sa strhnúť ružovou farbou aj v móde!

0
564
barbie je späť

Ikonická bábika Barbie je tu s nami už nejaké tie roky. Avšak až toto leto sa rozpútala tá pravá ružová mánia! Do kín prišiel film o Barbie, v hlavnej úlohe s hollywoodskom herečkou Margot Robbie a tak ružová vo všetkých odtieňoch sa stala najvýraznejšou farbou sezóny. Odejte sa do cukríkovej farby od hlavy až po päty. Je, jednoducho, čas na ružovú!

Ako bábika

Ak ste vždy túžili byť ako Barbie, teraz môžete byť ako ona, a to bez výčitiek! Ružová sa totiž bude nosiť všade. Vládne nielen v casual outfitoch, ale zakomponovaná bude aj v office looku a prinesie tak do neho závan extravagancie. Žiarivá cukríková farba skvelo vynikne na základných kúskoch, ale aj elegantnejšom oblečení ako sú šaty, nohavicový kostým, i nadýchaná tylová sukňa. Môžete si zvoliť na oblečení len jeden ružový prvok, alebo ich medzi sebou skombinujte viacero. Trendom tejto sezóny sa však stáva ružový monochromatický odev, ktorý vytvorí nefalšovaný Barbie look.

barbie je späť

Mix vzorov a materiálov

Pink mánia sa v módnom biznise túto sezónu odráža drzým a okázalým spôsobom. Aj to najjednoduchšie oblečenie je ozvláštnené o zaujímavé detaily a prvky. Klasický ružový kostým doplnený maličkými perlami, či maxi pracky zvolené na koženom overale. Aj Barbie štýl dokazuje, že oblečenie nemusia byť presladené, ale môže vyzerať rafinovane a zároveň sexy. Pre módu alá Barbie sú charakteristické aj vzory. Prevládajú kvetiny a to v maxi veľkostiach, ale aj hviezdičky, káro, či romantické srdiečka. Z materiálov dominuje zamat, koža a tiež trblietavé látky ako stvorené na večer.

S kovbojským nádychom

Že drsný kovbojský štýl a nežná ružová nejdú dokopy? Nový film o blond kráske Barbie vás určite vyvedie z omylu. Práve kombinácia ružovej a kovbojského klobúka, či čižiem vytvára na filmovej Barbie skvelý efekt. Stylisti vo filme zvolili naozaj netradičné kombinácie. Zvonové nohavice s klobúkom fungujú neskutočne dobre. Zaujímavé oblečenie napokon dotvára šatka okolo krku a vesta, samozrejme, ako inak v ružovej kombinácii.

Bez doplnkov ani na krok

Doplnky sú základ. O tom vie svoje aj Barbie, ktorej sladký look dotvárajú doplnky v rôznych odtieňoch ružovej. Lodičky na platforme, štrasová bižutéria, i kabelka v tvare srdiečka sú povinnou výbavou každej milovníčky bábiky od Mattela. Doplnky do vlasov sa tiež nesú v extravagantnom štýle – plastové sponky, štipce, či fluorescenčné detaily pôsobia hravo a infantilne zároveň. Rovnako ako Barbie, ktorá nás ani po rokoch neomrzela.

barbie je späť

Text: Michaela Miňová
Foto: pinterest.com, pexels.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu