Bez zábran. Nová romanca hate-to-love, od nenávisti k láske

0
376
bez zábran

Je príťažlivý, bohatý a je to jej najväčší nepriateľ. Zakázané ovocie nikdy nechutilo lepšie…

Vyšiel 3.diel romantickej série Milesov klub, pokojnejší ako dvojka. Romantika hate-to-love, nenávisť a nepochopenie pomaličky prerastajú v niečo viac… Príbeh o chlapíkovi, ktorý pôsobí ako frajer, drsňák, mačo…a pod týmto povrchom sa ukrýva romantická duša.
Bez zábran od T.L.Swanovej nesklame – opäť je to ľahké čítanie, svižné a zábavné.

 „Vyprosím si, aby ste ma obťažovali vašimi triviálnymi sťažnosťami zakaždým, keď prejdem cez svoju vlastnú kanceláriu,“ zavrčím.
„Tak prestaňte robiť hlúpe rozhodnutia.“
Navzájom sa prebodávame vražednými pohľadmi.
„Dovidenia, pán Miles. A pri odchode zatvorte za sebou,“ usmeje sa sladko. „Uvidíme sa na schôdzi správnej rady.“
Prudko sa nadýchnem, aby som sa ovládol.

Mojím obľúbeným koníčkom je rozčuľovanie Elliota Milesa. Už len pohľad na šéfovu peknú tvár ma núti k sarkastickému úškrnu. Bohvie, čím si vyslúžil povesť casanovu. Ako to, že po ňom túžia milióny žien aj napriek jeho hroznej povahe? Čo, dopekla robím zle?

Znechutená svojím milostným životom sa pod falošným menom prihlásim do zoznamovacej aplikácie a začnem si písať s mužom menom Edgar. Nie je síce môj typ a žije niekde na druhom konci sveta, ale nadviažeme spolu priateľstvo, pretože máme podobný zmysel pre humor a môžeme si zveriť, čo nás trápi.

V poslednom čase sa v práci dejú divné veci. Elliot je… pozorný. Jeho oči na mne zakaždým spočinú o niečo dlhšie, než by mali, a je za nimi žiara, ktorú som predtým necítila. A potom mi na moje veľké prekvapenie povie, že je pre neho príťažlivá moja zraniteľnosť. Aká zraniteľnosť?
Zmocňuje sa ma panika. Čítal azda e-maily, ktoré posielam Edgarovi?

Bez zábran je naozaj sexi román bez zábran, nespútaný sex a erotika skoro na každej strane. Vzájomné provokácie, vzrušenie, niekedy aj zraňovanie a ubližovanie…je to dynamické a svižné.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu