Blond krásna ako slnko

Či už sú vaše kadere platinové, zlaté alebo medové, potrebujú, ba priamo vyžadujú, špeciálnu starostlivosť

Naši odborníci sa zhodujú na zlatom pravidle, ktoré platí, keď sa rozhodnete prejsť na blond odtieň. Je ním postupné zosvetľovanie z vášho existujúceho odtieňa. Len tak predídete poškodeniu vlasu. Akonáhle dosiahnete požadovaný odtieň, udržte si vlasy svetlé, žiarivé a krásne vďaka správnym produktom a týmto tipom:

Vyberte si správny šampón…

Pre udržanie a ochranu studených blond odtieňov odporúčame Platinum Blonde Shampoo ™. Jeho receptúra s fialovými farebnými pigmentmi bojuje proti nežiaducim žltkastým odtieňom a znovu rozžiari prírodne svetlé aj zosvetlené vlasy. 

Ak patríte k milovníčkam teplejších odtieňov, potom voľte Forever Blonde® Shampoo. 

Platinum Blonde Shampoo™  

300 ml, 21,27 €

Forever Blonde® Shampoo  

250 ml, 22,15 €

…a nezabudnite na kondicionér!

Forever Blonde® Conditioner vlasy hydratuje, regeneruje a dopraje im vďaka KerActive proteínom a oleosomom z bodliaka hebkosť. 

Forever Blonde® Conditioner 

200 ml, 25,42 €

Nenechajte svoje vlasy hladovať!

Ak nie ste prírodná blondína, znamená to, že sú vaše vlasy poškodené a extrémne smädné. Dodajte im mäkkosť a výživu vďaka každodennej leave-in starostlivosti s Forever Blonde® Dramatic Repair®. 

Forever Blonde® Dramatic Repair® 

150 ml, 25,42 €

Tip:

Pozor na vodu! Pred vstupom do mora alebo do bazénu použite váš obľúbený kondicionér, aby sa vytvorila bariéra medzi vašimi vlasmi a slanou vodou alebo chlórom. Akonáhle z vody vyjdete, opláchnite si vlasy čo najskôr, aby sa zbavili zvyškov soli a ďalších nečistôt.
Ak plávate pravidelne a vaše vlasy dostávajú nazelenalý nádych, na jeho odstránenie použite čistiaci šampón (Shampoo Three®).  

Rad Paul Mitchell® Blonde

Produkty obsahujú exkluzívny proteín KerActive, ktorý vlas ochráni a zároveň opravuje jeho poškodenie (ktorému sa pri zosvetlovaní nevyhneme). Oleosomy bodliaka a ďalšie výdatné ošetrujúce látky poskytujú vlasu vysoko kvalitné rastlinné oleje, ktoré zásobujú vlas nevyhnutnú vlhkosťou a dôležitou výživou. Starostlivo zvolené ingrediencie chránia vlas zvnútra von aj na jeho povrchu. Výsledkom sú lesklé, silné a zdravo vyzerajúce  vlasy.

Zdroj foto: Paul Mitchell

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu