Známa nemecká značka predstavila v Prahe nový epilátor Braun Skin i-expert IPL. V priestoroch pražského hotelu Andaz sa ukázala aj Miss World 2006 Tatiana Kuchařová, česká modelka Andrea Bezděková a spevák Adam Pavlovčin so sestrou Radkou.

Epilátor od Braun pre personalizovanú epiláciu

Nemecká značka elektroniky Braun predstavuje svetu Braun Skin i-expert, jediný plne prepojený systém IPL, ktorý sa učí, prispôsobuje a poskytuje personalizovanú spätnú väzbu v reálnom čase prostredníctvom mobilnej aplikácie synchronizovanej s epilátorom IPL. Epilátor Braun Skin i-expert umožňuje rýchle a dlhotrvajúce výsledky epilácie. Môžete dosiahnuť hladkú pokožku na celý rok*, a to všetko v pohodlí domova.

Inteligentný systém funguje tak, že automaticky prispôsobuje vyžarovanú energiu odtieňu vašej pokožky a aktívne vám v reálnom čase poskytuje personalizované ošetrenie pre každú oblasť vášho tela, čím vám dáva do rúk možnosť odstrániť (alebo neodstrániť!) chĺpky tak, ako chcete.

„IPL alebo intenzívne pulzné svetlo je technológia, ktorá využíva premenu svetelnej energie na tepelnú. Svetelné lúče vysielané epilátorom zasahujú melanín vo vlasových folikuloch pod povrchom pokožky. Tým sa preruší cyklus rastu chĺpkov. Výsledkom je dlhotrvajúca hladká pokožka bez chĺpkov. Intervaly medzi ošetreniami potrebnými na dosiahnutie najlepších výsledkov sú veľmi individuálne a závisia od farby a hrúbky chĺpkov a kontrastu medzi farbou chĺpkov a vašej pokožky. Výhodou nového modelu epilátora Braun Skin i-expert IPL je, že vám prispôsobí plán epilácie a intervaly prispôsobí doteraz dosiahnutým výsledkom,“ vysvetľuje dermatologička MUDr. Jana Housková.

Aké sú benefity epilátoru od Braun?

Technológia Braun IPL Skin i-expert bola navrhnutá na rýchle, bezpečné a pohodlné odstraňovanie chĺpkov, takže sa môžete stať svojou vlastnou domácou kozmetičkou:

  • Inteligentná spätná väzba vám umožní dosiahnuť najlepšie výsledky tak, že vás bude v reálnom čase usmerňovať spôsobom, aby ste nevynechali žiadnu, ešte neošetrenú oblasť.
  • Jediný IPL s automatickým prispôsobením záblesku ku odtieňu vašej pokožky a s funkciou Skin Check vám umožní dosiahnutie najlepších výsledkov pri zachovaní úplnej bezpečnosti. Zároveň vám odporučí ďalšie tipy ako zlepšiť vaše a ďalšie ošetrenie.
  • Už sa nemusíte obávať, že zmeškáte svoj termín v salóne! Osobné sledovanie pokroku a inteligentný kalendár automaticky upravia váš plán ošetrenia a ukážu vám, koľko zostáva do konca, čo vám umožní jednoducho skontrolovať pokrok v odstraňovaní chĺpkov za zlomok ceny návštevy salónu.

Na predstavenie revolučnej novinky zavítali do Prahy aj známe tváre zo Slovenska. Nový epilátor od Braun si na vlastnej koži vyskúšala aj Ema Fajnor zo šou Nákupné Maniačky. Prišla aj fitnesska Jana Šimkovičová, foodblogerka Kristína Suchánková, modelky Janka Slačková a Lenka Tekeljaková či influencerka Saša Holecová a česká speváčka Elizabeth Kopecká.

*Pri dodržiavaní režimu. Individuálne výsledky sa môžu líšiť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu