Čas letí, láska zostáva – navždy!

0
1169

Švédska beauty-tech značka FOREO uvádza online platformu s cieľom poďakovať všetkým mamám, a zároveň prináša výnimočnú ponuku produktov, ktoré sú dlhodobou investíciou do krásy.

Žijeme v dobe plnej zmien. Stále sa učíme fungovať v novom nastavení s koronavírusom, preto aj Deň matiek bude tento rok trochu iný. Pod ťarchou obmedzení sme nostalgickí a cnie sa nám po časoch, keď sme mohli našej matke kedykoľvek dopriať pocit bezpečia a ochrany. Na počesť výnimočného vzťahu medzi deťmi a mamami predstavila švédska beauty-tech značka FOREO kampaň ku Dňu matiek s názvom Time Flies, Love Stays – Forever!, ktorá umožňuje deťom po celom svete zdieľať lásku k matke na spoločnej platforme a vytvoriť tak krásne a emotívne spoločné chvíle.

Značka FOREO sa už 8 rokov prepája ľudí po celom svete svojimi vysoko kvalitnými ošetrujúcimi produktami. Dôkazom toho je aj nedávny výskum európskeho maloobchodného online predajcu kozmetických produktov Lookfantastic, podľa ktorého sa FOREO umiestnilo na 3. mieste  v kategórii „Najobľúbenejšia značka z oblasti starostlivosti o pleť“. Značka dosiahla ohromujúcich 6 851 000 globálnych vyhľadávaní cez Google, čím predbehla aj známe kozmetické giganty ako Eucerin (5 618 000 vyhľadávaní) či Pai (4 900 000 vyhľadávaní).

Najkrajší darček ku Dňu matiek!

„Sociálna odlúčenosť a nedostatok vzájomnej blízkosti znehodnocuje kvalitu našich vzťahov. Odlúčenie od našich milovaných je na jednej strane výzvou, zároveň sú to však ťažké chvíle, a to najmä v dňoch, kedy sme zvyknutí stretávať sa ako rodina. Napriek časom plných zmien by sme však mali mať na pamäti lásku našich matiek, ktorá je s nami, nech sa deje čokoľvek! FOREO je živou, dýchajúcou značkou. Cítime so svojimi zákazníkmi na celom svete, preto im chceme venovať spoločný online priestor, kde budú môcť oslavovať so svojimi matkami bez toho, aby riskovali ich bezpečie. Do kampane sa môže zapojiť ktokoľvek, pričom najdojemnejšie príspevky oceníme dvoma zariadeniami FOREO podľa vlastného výberu,“ hovorí Boris Trupcevic, generálny riaditeľ FOREO.

Aj darček, ktorým matkám vyjadrujeme lásku, sa však rokmi mení. Podľa každoročného prieskumu spoločnosti Brand Keyes až 66 % respondentov uviedlo, že svoje matky prekvapia kúpeľným zážitkom. Kým priania a kvety volí o 1 % opýtaných menej ako minulý rok, v prípade kúpeľných procedúr ide o nárast o celých 11 %! Priemerný kupujúci má v pláne na darček minúť okolo 194 EUR, pričom muži plánujú do darčekov investovať o trochu viac ako ženy.

V podmienkach platných opatrení súvisiacich s COVID-19 by však mohlo byť pomerne náročné dopriať matkám návštevu kúpeľov. Vďaka značke FOREO im však luxusný kúpeľný zážitok môžete dopriať priamo v pohodlí domova! Ak sa obzrieme späť do minulosti a spomenieme si na časy, kedy nám mama otvárala dvere do sveta krásy, zistíme, že je čas jej to konečne splatiť – aj s úrokmi! Pripravili sme preto zoznam najznámejších kozmetických rád doplnených o aktuálne novinky. Každá mama tak dostane možnosť pripomenúť si svoje obľúbené beauty tipy, a to aj s výrazným upgradom.

1. Nikdy nechoďte spať nalíčené

Toto je jedna z najdôležitejších kozmetických rád, ktorú nás mamy kedysi učili. Prebudiť sa s make-upom z predošlej noci je nepríjemné a môže spôsobovať zanášanie pórov aj očné infekcie. A to matky veľmi dobre vedia! Obohaťte ich klasický rituál pozostávajúci z čistiaceho mlieka a vatového tampónu o najnovšiu technologickú novinku v podobe šikovnej čistiacej kefky LUNA 3. Tento najmäkší čistiaci prístroj na svete kombinuje T-Sonic pulzácie s vysoko kvalitným silikónom, pričom odstráni až 99,5 % nečistôt a kožného mazu a zabráni množeniu baktérií. Výsledkom je zdravá a žiarivá pleť, ktorú dosiahnete už behom niekoľkých minút.

2. Hydratujte, hydratujte, hydratujte

Pamätáte si, ako sme svoju mamu pozorovali počas starostlivého nanášania krémov a masiek? Práve tým nám naše vštepovali, aká dôležitá je hydratácia. Bez nej by sme riskovali začervenanie, podráždenie aj predčasné známky starnutia pleti. Svojej matke môžete teraz túto cennú radu oplatiť upgradovaným tipom v podobe UFO 2! Tento inteligentný sonický prístroj nielen zlepší vstrebávanie jej obľúbeného krému hlboko do pokožky, ale zároveň dodá jej pleti aj príjemný kúpeľný zážitok.

3. Doprajte si dostatok spánku

V dnešnej dobe je kvalitný 8 hodinový spánok takmer nemožný, napriek tomu to neznamená, že sa musíme zmieriť s tmavými kruhmi pod očami. Osvedčeným trikom našich mám boli plátky uhorky alebo zamrznutá lyžica, ktoré mali uľaviť unavenému očnému okoliu. A hoci nás tieto rady často zachránili, je čas aktualizovať ich. Zoznámte svoju matku s IRIS, osobným masérom očného okolia, ktorého si zamilovali aj viaceré celebrity. IRIS využíva pokrokové T-sonické pulzácie, vďaka ktorým dokáže zmierniť opuchy, vačky či tmavé kruhy, ale aj viditeľné vrásky v okolí očí.

4. Často sa smejte

Naše matky nás naučili, že skutočná krása vychádza zvnútra, a že nič nie je tak odzbrojujúce, ako krásny úsmev. Urobte jej preto radosť a vymeňte jej klasickú zubnú kefku za elektronický model ISSA 2. Venujete jej tak nielen svieži dych bez zaťažovania ďasien, ale aj dobrý pocit z toho, že nebude produkovať odpad znečisťujúci planétu. ISSA 2 je vyrobená zo silikónu, ktorého prirodzenou vlastnosťou je eliminácia baktérií, čo z nej robí najčistejšiu zubnú kefku na svete.

5. Urobte si čas pre seba

Každej matke záleží na blahu svojho dieťaťa – duševnom, ale i fyzickom. Práve matka nás naučila, že  myseľ a telo sú prepojené, tak prečo im túto dávnu radu nevrátiť a nenaučit ich trochu sa rozmaznávať? Deň matiek je ideálnou príležitosťou, ako svojej matke priblížiť upokojujúci rituál starostlivosti o pleť, ktorý môže absolvovať v pohodlí domova. Bude sa tak cítiť svieža, šťastná a hlavne rozmaznávaná! Lásku k svojej matke môžete vyjadriť celkom jednoducho – vytiahnite starý rodinný album, nájdite v ňom fotku, ktorá zachytáva podstatu lásky medzi vami, vašimi súrodenci a ňou. Potom už len vytvorte príspevok o tom, aká úžasná vaša matka je, a FOREO zabezpečí, aby to videl celý svet! Všetko, čo potrebujete, je trochu kreativity a veľa lásky. A ak sa počas Dňa matiek nemôžete so svojou mamou fyzicky stretnúť, nezabudnite využiť výdobytky modernej doby. V tento deň napríklad vzrastá objem telefónnych hovorov o 11 %. Aj to je predsa spôsob, ako sa môžete so svojou matkou podeliť o smiech a spomienky na všetky neplechy, ktorými ste ju ako dieťa trápili. Povedzte jej, ako veľmi ju máte radi! Pretože Deň matiek je práve o tom – o tom zvláštnom a nerozbitnom pute medzi matkou a jej dieťaťom.

foto: Foreo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu