Chráňte svojho tátoša aj počas karantény

0
896

Neplánovaná domáca karanténa prináša mnohým ľuďom zmeny do každodenného života. Niektorí zamestnanci sa kvôli prísnym opatreniam zrazu ocitli doma a kanceláriu si vymenili za domáce prostredie. V čase šírenia koronavírusu je najviac odporúčané, aby ste sa zdržiavali doma a zdržiavali sa vonku, medzi ľuďmi minimálne. Práve tieto zmeny priniesli mnohým práve to, že autá zostávajú mnohokrát zaparkované len pred domom. Aby ste ich čo najviac ochránili pred vonkajšími vplyvmi a zachovali svojho miláčika v perfektnom stave, prinášame vám dlhodobé riešenie.

Odparkujte svojho táltoša na bezpečnom mieste

Ak bývate v rodinnom dome, ale vaše auto parkujete len pred domom, je na čase, aby ste si zvolili lepšie riešenie. Kým stav auta sa môže časom zhoršiť a tým aj stratiť na cene, je dôležité porozmýšľať nad tým, kde by ste ho vedeli lepšie ochrániť. Moderné garážové brány spĺňajú požiadavky na bezpečnosť, spoľahlivosť a dlhú životnosť. Sú vyrábané presne na mieru, je možné sa prispôsobiť takmer každej stavebnej situácii. Brána sa navrhuje vždy podľa požiadaviek zákazníka. Na výber máte z rôznych druhov brán, je len na vás, ktorú si vyberiete.

Privátne garážové brány sú určené pre štandardné garáže a dvojgaráže.
Sú vyrábané z kvalitných komponentov. Vďaka tomu máte istotu dlhej životnosti. Garážové brány sú ľahko ovládateľné, zateplené a vybavené bezpečnostnými prvkami. Pre každú stavebnú situáciu Vašej garáže je možné nájsť vhodné riešenie garážovej brány.

Fasádne brány sú charakteristické tým, že lícujú s fasádou domu a majú rovnaký vzhľad ako okolité steny. Môže sa jednať o kovový obklad, obklad z dreva, skla a iných moderných materiálov. Je to kompletné vyriešenie celkového dizajnu Vašej brány i fasády so zateplením i bez zateplenia. Tieto brány Vás prekvapia svojou prepracovanosťou a konštrukčnými detailmi.

Zlepšite si jazdné vlastnosti svojho auta

Rozširovacie podložky pod kolesá sú práve to, čo hľadáte. Práve tie slúžia na to, aby ste si zlepšili jazdné vlastnosti auta a upravili aj jeho vzhľad. Ide o lacné a efektívne riešenie. Sortiment rozširovacích podložiek je určený aj pre tých, ktorí chcú kolesá vytiahnuť von z blatníkov. Pri rozširovacích podložkách, tým že sú jediným spojením medzi kolesom a autom, je veľmi dôležité, aby ste si vybrali kvalitné kúsky. Rozširovacie podložky zlepšujú jazdné vlastnosti vozidla ako v zákrutách, tak aj pri vyššej rýchlosti. Montážou rozširovacích podložiek zlepšíte celkový vzhľad vozidla.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu